Czy wiesz, że subskrybując Padel Magazine pozwala zaoszczędzić pieniądze na kolejne zakupy padel ? Zostań członkiem Padel Magazine i współtwórz rozwój swojego magazynu!

Oprócz wsparcia serwisu będziesz mógł skorzystać z licznych zniżek w naszych witrynach partnerskichz rabatami od 5 do 15%. Coś, co sprawi ci przyjemność, kupując pala swoich marzeń po obniżonej cenie!

Stając się członkiem, będziesz musiał jedynie przejść do tej strony, na której jesteś znajdź wszystkie kody niezbędne, aby zaoszczędzić pieniądze na kolejnych zakupach.

Wśród witryn partnerskich Padel Magazine, znajdziesz: Esprit Padel Sklep, Skrajny Padel, francuski Padel Sklep, Padel Numer Referencyjny, Padel XP, rakieta Padel, Suma Padel.

Możesz zaopatrzyć się w świetne okazje i wyposażyć się od stóp do głów!

A oprócz korzystania z licznych korzyści na stronach internetowych, będziesz mógł pozyskać bony rabatowe w naszych klubach partnerskich, ze spontanicznymi ofertami, przez cały rok!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.