Plotka krążyła już od jakiegoś czasu, zwłaszcza po ich śmierci wspaniały występ w finale Pucharu Świata w Dubaju : Di Nenno i Stupa ponownie zagrają razem w przyszłym sezonie.

Po Bela/Sanyo, Di Nenno/Stupa!

To są nasi koledzy z Padel Addict, który opublikował informację na Instagramie : Rok 2023 oznacza powrót tych, których nazywano „Superpibes”!

To świetna wiadomość dla wielu fanów padel który marzył o zobaczeniu Stupy i Di Nenno z powrotem razem. Po Bela/Sanyo, to zatem druga zwycięska para w finale ostatniego mundialu się odbudowuje.

Powrót „Superpibes”

Dwóch rodaków, którzy ewoluowali razem w kategoriach młodzieżowych, zostało zmuszonych do rozdzielenia się w 2016 roku, Di Nenno, ofiara strasznego wypadku samochodowego, musiał zawiesić karierę na czas rekonwalescencji. Mimo to zawsze byli sobie bardzo bliscy, a ten powrót ostatnio wydawał się „nieunikniony”. Wiemy, że Stupa mieszkał przez dwa lata z rodziną Martina w Buenos Aires i że stamtąd nawiązała się bardzo silna przyjaźń. Tak więc zajęło to tylko trochę czasu, zanim ponownie zobaczyłem dwóch przyjaciół po tej samej stronie toru.

Dziś, mając odpowiednio 25 i 26 lat, postanowili więc zreformować tę już legendarną parę, po której fani bardzo wiele oczekują. Rzeczywiście, ci dwaj gracze z wyjątkowym pokryciem terenu powinni być koszmarem dla wielu w 20×10. To nie Galan i Coello, przetoczyli 6/3 6/2 w Emiratach, którzy powiedzą coś przeciwnego!

Teraz zastanawiamy się, czy ci, którzy wkrótce będą ich byłymi kolegami z drużyny, Coki Nieto i Pablo Lima, połączą siły w przyszłym sezonie, czy też musimy czekać na jeszcze więcej zmian! Przypadek(y) do naśladowania!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !