Padel Magazine - Rakieta Padel Latitude od DropShot jest wszechstronną rakietą, chociaż uważamy ją za szczególnie mocną.

Ten nadgarstek, który szczególnie doceniamy, jest niemal natychmiastowy. Nadmierna grypa naprawdę nie jest konieczna. Rakieta Padel jest przeznaczona dla graczy, którzy regularnie grają, ale których poziom niekoniecznie jest wysoki. Jednak, aby docenić jakość rakiety, poziom średni / średni sprawi, że zabierzesz nogę!

Latitude Drop Shot ma okrągły kształt, a zatem łączy moc i kontrolę, chociaż okazuje się, że jego rama z węgla 100% daje mu więcej mocy niż kontroli.

Sito ma warstwę Kevlaru, węgla i korka, aby przedłużyć żywotność rakiety. I to jest prawdziwy plus w stosunku do konkurencji. Niemniej jednak należy powiedzieć, że rakiety Dropshot to niezwykłe rakiety, ale ich słabym punktem była długowieczność ich rakiety lub ich kruchość. Bez wątpienia ta szczypta korka należy już do przeszłości.

W skali globalnej Drop Shot jest jedną z najbardziej prestiżowych marek z headlinerem, Juanem Martinem Diazem, obecnym numerem jeden na świecie, ze swoją słynną rakietą rakietową „Conqueror”.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.