Padel Magazine - Rakieta padel Latitude od DropShot to wszechstronna rakieta, chociaż uważamy ją za szczególnie mocną.

Ten nadgarstek, który szczególnie doceniamy, jest niemal natychmiastowy. Nadmierna grypa naprawdę nie jest konieczna. Rakieta Padel jest przeznaczona dla graczy, którzy regularnie grają, ale których poziom niekoniecznie jest wysoki. Jednak, aby docenić jakość rakiety, poziom średni / średni sprawi, że weźmiesz stopę!

Drop Shot Latitude ma okrągły kształt, dzięki czemu łączy w sobie moc i kontrolę, chociaż okazuje się, że jego w 100% karbonowa rama zapewnia więcej mocy niż kontroli.

Sito posiada warstwę kevlaru, węgla i korka, aby przedłużyć żywotność rakiety. A to prawdziwy plus w porównaniu z konkurencją. Trzeba jednak powiedzieć, że rakiety Dropshot to rakiety niezwykłe, ale ich słabym punktem była długowieczność lub kruchość. Z tą szczyptą korka nie ma wątpliwości, że ta niedogodność przejdzie do przeszłości.

W skali globalnej Drop Shot jest jedną z najbardziej prestiżowych marek z headlinerem, Juanem Martinem Diazem, obecnym numerem jeden na świecie, ze swoją słynną rakietą rakietową „Conqueror”.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.