Od środy 18-22 sierpnia 2021 r, teraz zablokuj swój weekend na Międzynarodowy turniej Padel na publicznym placu Canet-en-Roussillon z przydział 8.000 XNUMX €.

Stowarzyszenie " DNA PADEL „Stworzony na tę okazję obiecuje nam wiele pokazów, wystaw, wielu gier, wysokiego poziomu i bardzo„ caliente ”publiczności… przygotujcie się!

Duże przyjęcie

Zawody będą wielką imprezą z najlepszymi graczami francuskimi i hiszpańskimi w menu, a także wystawy, pokazy, testy i "bujna rozrywka" na Teatr morski, uznany publiczny plac położony na plaży Canet, kilka kroków od Perpignan.

Zrozumiałeś to tego lata, wznowienie ważnych wydarzeń i koniecznie Padel Magazine będzie obecny, abyś mógł doświadczyć tego wspaniałego wydarzenia sportowego, które będzie częścią tego, co wydarzy się z biegiem czasu.

1. edycja: ciężka!

Na tę pierwszą edycję organizatorzy zaproponują zawody dla panów. Przed finałem a wystawa pań odbędzie się również… aby w przyszłym roku ogłosić imprezę dla pań?

Organizatorzy chcą, aby ten konkurs " wielka impreza z mnóstwem gier, w których można wygrać nagrody dla publiczności”.

padel plaża pokazowa dna padel

Plac publiczny jest morzem przyzwyczajony do dużych imprez. " Pozwalamy wam wyobrazić sobie świat w środku lata w Canet-en-Roussillon”.

Obiecujemy, że wkrótce wrócimy na to wydarzenie, ze wszystkimi informacjami.