Półfinały wydały werdykt w Lyonie i znamy tożsamość 4 zawodników, którzy zmierzą się ze sobą w finale to ostatnie P1500 w tym roku.

Od 14:30 wystąpią Philémon Raichman i Maxime Joris, którzy przeciwstawią się Pierre'owi Vincentowi i François Authierowi.

Raichman/Joris, spacer po parku

W pierwszym półfinale tak Maxime Joris i Philémon Raichman który wygrał w dwóch setach z parą Ayuso/Brzuch. W tej chwili rozstawiony z numerem 2 dominuje w tym turnieju, nie tracąc seta w trzech rozegranych meczach.

W półfinale Philémon i Maxime po raz kolejny dobrze poradzili sobie z Quentinem i Loïcem. Wygrali 6/4 6/4 po nieco ponad 1 godzinie 15 minutach gry i przybędą świeżsi niż ich przeciwnicy, którzy wyszli z trwającego niecałe dwie godziny meczu w trzech setach.

JORIS RAICHMAN AYUSO LE PANSE

Bolesne zwycięstwo Authier/Vincent

Półfinał ten mogliście śledzić na kanale Padel Magiczny telewizor. To była wielka walka pomiędzy Theardem/Pechem a Authierem/Vincentem. W trzysetowym meczu rozstawiony z numerem 1 pokonał parę z Tuluzy: 6/7 6/3 6/3.

Pierwszy set w tym spotkaniu był bardzo zacięty, z pierwszą przerwą na korzyść mieszkańców Tuluzy. Pierre i François nie pozostali w tyle, ale natychmiast wrócili i zgarnęli wynik. Reszta seta była szczególnie zacięta i w pierwszej rundzie doszło do tie-breaka, aby zdecydować pomiędzy obiema drużynami. To obróci się na korzyść południowcy. 7 / 6.

AUTOR VINCENT THEARD PECH

Pierre i François tak przełamany już na początku drugiej rundy i prowadził przez cały set. Uważamy, że rozstawienie numer 1 jest na jego najlepszym poziomie. Nawet jeśli Benoît i Thibaud pozostaną w kontakcie, pod koniec tej rundy rozłączą się i ponownie rozstaną, oferując set: 6 / 3.

Ostatni set był decydujący i po raz kolejny taki byłPierwsza pęka para Authier/Vincenteee. Wydaje się, że porażka w drugim secie była ciosem w głowę Toulouse, który tylko wygrał 3 punkty w pierwszych trzech meczach. Myśleliśmy, że Benoît i Thibaud przegrali w tym meczu, zanim w końcu doszło do przerwy 4 / 2. Pierre i François ponownie dokręcają śruby i wcześniej odzyskują hamulce. Tym razem bez cudu dla Benoît Thearda i Thibauda Pecha. Wynik końcowy: 6/7 6/3 6/3.

STATYSTYKI DEMIE THEARD PECH VINCENT AUTHIER

Będziesz mógł śledzić finał najnowszego P1500 Esprit Padelod 14:30 na kanale Padel Telewizja magazynowa:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.