To koniec ten pierwszy P500 +45, dla mężczyzn i kobiet, w Esprit Padel ! Finały tego turnieju wydały swój werdykt po kilku świetnych meczach, które można było śledzić Padel Magiczny telewizor.

Wśród mężczyzn zwycięstwo pary nr 6, Loriedo/Pecheral. Byli przeciwni duetowi Lagloire/Laporte.

Wśród pań uszanowano hierarchię zwycięstwem pary Cailleta/Bouviera (TS1). Była przeciwna swojej wicemistrzyni, drugiej pozycji Turbelin/Lhenry.

Finał mężczyzn

Finał mężczyzn trwał jednego seta. Podczas pierwszego aktu debaty między obiema drużynami były dość wyrównane. W ciągu chwili Jeana-Marca Lagloire’a (wicemistrz świata +55 lat) i Antoni Laporte prowadzili w punktacji. Nawet dostali piłkę i prowadziliśmy 4:1 w pierwszym zestawie.

Na a złoty punkt decydujące, Frédéric Loriedo i Yann Pecheral znaleźli niezbędne zasoby, których nie można było pozostawić w tyle. Udało im się nawet wrócić i objąć prowadzenie w tej rundzie, ostatecznie wygrywając 7-5.

Drugi set był dużo bardziej dynamiczny. W siódmym niebie para Loriedo/Pecheral kontynuuje grę. Mało używany w wymianach Jean-Marc Lagloire popełnia mnóstwo błędów, a Anthony Laporte, przyparty do muru pod atakami przeciwników, ustępuje.

Zwycięstwo 7/5 6/0 dla Frédérica Loriedo i Yanna Pecherala.

P500 FINAŁ +45 MĘŻCZYZN

Finał panie

W tym meczu nie było żadnego zdjęcia. Delphine Bouvier i Sandrine Caillet logicznie wygrały mecz z Delphine Turbelin i Isabelle Lhenry.

Możemy odnotować dużą liczbę błędy bezpośrednie w tym spotkaniu. Oraz dużo przerw. Obydwa sety będą jednostronne i mecz nie będzie się przeciągał.

Po 50 minutach gry Delphine Bouvier i Sandrine Caillet umieściły piłkę na boisku 6 / 3 6 / 2 do pary Turbelin/Lhenry.