Le padel nigdy nie przestaje nas zaskakiwać.

O ile dużo rozmawialiśmy o rozwoju tej dyscypliny w krajach takich jak Szwecja, Włochy czy nawet Belgia, nie możemy zapominać, że w ziemi świętej padel czyli Hiszpania, ten sport nabiera coraz większego rozpędu.

Rzeczywiście, podczas gdy liczba licencjobiorców padel osiągnął nowe wyżyny na Półwyspie Iberyjskim widzimy, że w całym kraju wciąż powstaje duża liczba klubów.

Du padel W centrum handlowym

Tym razem to właśnie w największym centrum handlowym w regionie Asturii, w prowincji Aviles, nowy klub ujrzy światło dzienne w kwietniu 2022 roku.

To jest wewnątrz Park Astur niż nowy klub Świat Padel Centrum zostanie dodana do długiej listy usług oferowanych przez centrum.

Centrum wyposażone we wszystkie najnowsze sklepy z modą i różne obiekty rekreacyjne, takie jak gry escape czy pokój wspinaczkowy, które teraz pomieszczą padel.

Ta wiadomość z pewnością zachwyci lokalnych miłośników, ponieważ popyt w regionie rośnie, a ten klub faktycznie stanie się najważniejszym w Asturii.

Powierzchnia 2m²

Mówimy o inwestycji w wysokości około 500 000 euro na ten klub, który będzie rozciągał się na powierzchni 2 m² i będzie składał się z 700 padel, 2 boiska do pikleballu, szatnie zapewniające wszelkie niezbędne wygody oraz sklep. Zapewniamy, że miłośnicy drinków po meczu nie zapomnieli o kąciku barowo-kafeteryjnym!Świat Padel centrum Asturii kraina padel plan

 

Pamiętaj, że te dwa tory do pikleballa będą pierwszymi w regionie. Nowość dla lokalnych graczy, którzy chcieliby poznaj ten sport prosto ze Stanów Zjednoczonych!


Uwaga: Należy pamiętać, że w Madrycie padel od kilku lat pojawia się w centrach handlowych. 


 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.