Hiszpańska firma All For Padel, która jest właścicielem praw firmy Adidas w padel, zrobił ogromny skok w Stanach Zjednoczonych, podpisując kontrakt i sojusz z USTA (United States Tennis Association). Porozumienie to ma na celu bardzo silny rozwój padel na terytorium ze Stanów Zjednoczonych.

Dzięki tej umowie partnerskiej z USTA i jej amerykańską spółką zależną All Racquet Sports, All For Padel stworzyła rakietowy kompleks sportowy (padel, tenis plażowy i pickleball) z siedzibą w siedzibie USTA (stan Nowy Jork).

To nie koniec. Wszystkie Racquet Sports zainstalowały 4 korty z padel w nowym kompleksie sportowym Orlando. W centrum było wiele kortów tenisowych, padel przyszedł dołączyć do projektu.

Ośrodek z widokiem na niebo Orlando USA Padel

Według dyrektora generalnego All For Padel, José Luis Sicre: „W AFP Group inwestujemy, obstawiamy, promujemy i wprowadzamy ten wspaniały sport w wielu krajach, aby wspomóc jego ekspansję. Niedawno zrobiliśmy krok naprzód. Sojusz, który sprawi, że padel na całym świecie dzięki instalacji 4 kortów padel w sercu profesjonalnego tenisa. Gąsienice te w całości zaprojektowane i wyprodukowane przez amerykańskich inżynierów z USTA zostały niedawno zainstalowane, aby zaznaczyć przed i po świecie padel na ziemiach amerykańskich ”.

Dyrektor sportowy USTA Racquet Simon Gale po prezentacji czterech torów padel zainstalowany w kampusie USTA, mówi: „Kampus Krajowy z przyjemnością oferuje padel w ramach naszego programu sportów rakietowych. Nowe trasy są fantastyczne i stały się prawdziwą atrakcją dla bywalców kampusu. Spodziewamy się dalszego rozwoju naszych relacji i sportu na terenie kampusu ”.

Najlepszym sposobem nauczania nowego sportu jest bardzo dobre nauczanie, szkolenie trenerów i zawodników oraz dostarczanie materiału niezbędnego do jego uprawiania. Mając to na uwadze, AFP Group staje się również wyłącznym dostawcą USTA poprzez certyfikację autokarów (przy wsparciu USPTA i USPA) poprzez swoją akademię padel z Uniwersytetu AFP. Ta metodologia edukacyjna będzie prowadzona przez jej międzynarodowego dyrektora, Marcosa del Pilara, który od trzech lat pracuje w Stanach Zjednoczonych dla All For Padel Grupa.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc menedżerom i inwestorom. Pomagamy im zrozumieć model biznesowy i doradzamy strategie, które należy zastosować, aby skutecznie i skutecznie prowadzić kluby. Nasze szkolenia techniczne są rzeczywistością w Stanach Zjednoczonych.

 

Źródło: Padel Hiszpania

Alexis Dutour

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.