To jest „to” wiadomość, która wstrząsnęła światem sportu kilka dni temu: przejście na emeryturę Rogera Federera.

Rzeczywiście, legenda tenisa postanowiła położyć kres swojej zawodowej karierze sportowej. Słuchając jego słów podczas emocjonalnego przesłania, pytanie, które wielu miłośników może sobie teraz zadać, brzmi: czy zobaczymy Rogera Federera? zamień rakietę tenisową na pala ?

Od kilku lat wielu sportowców chciałoby, aby były numer 1 świata w tenisie pokazał nam wszystkie swoje talenty w 20×10. Król Bela powiedział już dwa lata temu, żepróbowałby zagrać Szwajcara na padel. Ale nie tylko on chciałby nawrócić Federera na padelmania.
Niejaki Francesco Totti chciałby zmierzyć się z byłym tenisistą nie na glinie, ale na torze padel.

Jak to tak dobrze ujął w wywiadzie dwa lata temu dla Sky Sports "Federer jest przyjacielem, często rozmawiamy ze sobą za pomocą wiadomości. Pewnego dnia rzucę mu wyzwanie padel bo w tenisie jest za silny“. Nie trzeba dodawać, że emblematyczny były kapitan Romy jest absolutnym fanem naszej dyscypliny i widzimy, jak regularnie gra i świetnie się bawi na 20×10.

Czy myślisz, że kiedyś będziemy mieli prawo do spotkania Totti-Federer?

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.