Druga para francuska zakwalifikowała się dzisiaj o godz WZROST FIP Bourg-en-Bresse, po zwycięstwie wcześniej rano Vincent/Hugounenq. Tym razem kolej Bastiena Blanque'a i Dylana Guicharda wygrać z duetem z kwalifikacji, Diogo Jezus (1165) / Vasco Pascoal (924).

Zwycięstwo 7/6 6/4 dla Bastiena Blanqué i Dylana Guicharda, którzy zawsze wiedzieli, jak się zmobilizować w najlepszych momentach. Już w pierwszym secie udało im się wrócić do wyniku i ostatecznie wywalczyć decydujący gem.

W drugim secie Francuzi po raz kolejny musieli przełamać. Ale dobrze na miejscu podczas swojego spotkania, para Guichard/Blanqué za każdym razem wiedziała, jak znaleźć rozwiązanie.

Jest to zatem druga francuska para, która zakwalifikowała się dzisiaj po cichym zwycięstwie pary Leygue/Insa. Jednak to nie działa Moura i Wagner, les szczęśliwi przegrani z głównego stołu. Żadnego zwycięstwa także dla Maxime Moreau i Johan Bergeron.

Przypominamy, że wszystkie spotkania można śledzić dalej Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.