Początek stołu finałowego FIP Gwiazda Gran Canaria dzisiaj, zwłaszcza z Francuzką i Francuzem w rywalizacji oraz kilkoma parami przy stołach WPT.

Nie ma wytchnienia dla graczy World Padel Tour ! Chociaż niektórzy zostali wczoraj wyeliminowani, kilku graczy obecnych na WPT Marbella Master pojawi się na FIP Star Gran Canaria!

Tak jest oczywiście w przypadku par francusko-hiszpańskich. Castello/Collombon et Tison / Zapata, Ale również Mendez / Rubio lub Blanco / Barahona !

Turniej numer 1 rozstawia Alix i Jessica debiut dzisiaj o 16:30, w XNUMX/XNUMX finału z Silvanem Ramiro / Huertas Talamino.

Benjamin i Teo, rozstawieni z numerem 6, wchodzą do biegu w XNUMX/XNUMX finału o godz 12h00, przeciwko Rodriguezowi Acosta / Rodriguez de Porras.

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć tabele, wystarczy kliknąć poniższe linki:

 

Aby śledzić mecze, to tuż poniżej, od 10h30 :

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !