Tak jak ostatnio z Gama Galactica od Dunlop, dzisiaj skupimy się na innym klejnocie marki: Aero-Star.

Aero-Star to linia premium skoncentrowana na mocy. Palas, którym, jak zobaczycie, nie brakuje argumentów, jeśli chodzi o to, by proszek przemówił.

Aero-Star Pro

Ramiro Moyano Pala Dunlop WPT Brussels Open 2022

Wystarczy sobie wmówić, że to pala przejęty przez Ramiro Moyano, a od razu rozumiesz, że to model, któremu nie brakuje mocy. Rzeczywiście, dzięki piance Eva Pro i powierzchniom z włókna węglowego 12k, Aero-Star Pro jest suchy, idealny do dodawania precyzji i spójności do twoich strzałów! Dzięki rozszerzonemu sweet-spotowi i mostkowi Tri-Clamp pozwoli Ci trafić w cel za każdym razem!

Dunlop-Aero-Star-Pro

Poids: 370g

Gwiazda Aero

To nieco mniej agresywna wersja Aero-Star Pro. Jeśli używa tej samej konstrukcji i tej samej pianki, Aero-Star korzysta z mniejszego wyważenia głowy niż jego starsza siostra. Podobnie waga została zmniejszona o 5 gramów. Wszystko dla trochę mniejszej mocy, ale trochę większej kontroli. Od Ciebie zależy, czy zobaczysz, czego najbardziej potrzebujesz!

Poids: 365g

Aero-Star Lite

Jest to lżejsza i wygodniejsza wersja Aero-Star. Zredukowany o 15 gramów i wyposażony w piankę Ultrasoft, ten Aero-Star Lite będzie szczególnie odpowiedni dla graczy, którzy chcą mocy, ale z większą zwrotnością i komfortem.

Poids: 350g

Zespół Aero-Star

To pala, którego nie należy mylić z Aero-Starem. Chociaż dzieli swoją wagę, piankę i równowagę z tymi ostatnimi, Aero-Star Team nie ma na przodzie karbonu 12k, co czyni go nieco bardziej elastycznym. Idealna dla tych graczy, którzy chcą wysokiej jakości rakiety o dużej mocy, ale chcą nieco bardziej miękkiej w dotyku.

Poids: 365g

Aero-Star Junior

Jak zapewne zrozumiesz, jest to wersja przeznaczona dla najmłodszych z nas. Dzięki hybrydowemu kształtowi, lekkiej jak piórko, piance Ultrasoft i zredukowanemu profilowi, będzie idealna dla juniorów, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą maksymalnego komfortu i lekkości.

Poids: 320g

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !