To są informacje, które zostały nam przekazane podczas spotkanie przeciwne All In Padel Lyon w wielkim Padel bordeaux : Benjamin Joulot postanowił zrobić sobie przerwę w 2022 roku.

Jak wyjaśnia Mario Cordero, Benjamin Joulot podjął tę decyzję, ponieważ weekendy turniejowe zabierały mu dużo czasu i pociągały za sobą znaczne koszty finansowe: „W ostatnich latach brałem udział w wielu turniejach, przez co byłem trochę wyczerpany. W weekendy chciałem doświadczyć czegoś innego. To duża inwestycja finansowa, która z biegiem lat tworzy duży budżet”.

Pomimo chęci zrobienia krótkiej przerwy, nadal powinniśmy zobaczyć obecnego 28. gracza we francuskim rankingu w kilku turniejach w regionie Lyonu.

Norman Sanchez, z którym dzielił tor przez pięć lat, teraz szuka partnera, zwłaszcza na P2000 i Mistrzostwa Francji.

Dla fanów tego duetu nadal będziecie mieli okazję zobaczyć ich razem przynajmniej raz, będzie to P1000 Ducha Padel Lyon który jest grany w ten weekend.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !