Kiedy Złoto FIP z Perpignan, udało nam się przeprowadzić wywiad z Fredem Richeme, szefem francuski Padel Sklep w Pawle.

Franck Binisti: Czy za kilka miesięcy będziemy mieli okazję zobaczyć cię ponownie w Canet-en-Roussillon?

Fred Richeme: Na razie nie wiemy, zobaczymy. To jeszcze nie jest zaplanowane, bo mam jeszcze sklep w Pau. Muszę dobrze służyć Pau, jak należy, z dobrymi testami. Daję pierwszeństwo Pau, więc może będzie to duże wydarzenie w Pau, mam nadzieję, że niedługo mamy wiele projektów.

FB: Ty, który jesteś specjalistą w Pau, czy możesz nam krótko podsumować, co wydarzy się w Twoim mieście?

FR: Pau to aglomeracja licząca 160 000 mieszkańców, a dziś mamy 18 tras narciarskich. padel. Zaczęliśmy od prognozy 12 dodatkowych boisk w ciągu roku, więc powinniśmy wyprzedzić Madryt pod względem liczby padel na mieszkańca ! Muszę tylko nauczyć się hiszpańskiego, bo to będzie hiszpańskie miasto!

FB: Mówiłeś o pięknych wydarzeniach, które niedługo będą miały miejsce, możemy zacząć P1000. Czy możesz nam o tym trochę opowiedzieć?

FR: Zaczynamy od P1000, który odbędzie się 2, 3 i 4 września. Mam nadzieję, że będzie wielu ludzi. Chcę, żeby była popularna, żeby ludzie przyszli, żeby zawodnicy Pau przyszli i zobaczyli najlepszych francuskich graczy rywalizujących w Les Bruyères.

Im więcej mamy dużych struktur, tym więcej możemy organizować duże wydarzenia, takie jak turnieje FIP. W Pau mamy piękne miasto sportowe z pięknymi strukturami. Jest Teréga Open, który odbył się z Jérémy Chardy, więc możemy sobie wyobrazić imprezę FIP i wspaniałe skojarzenie, dlaczego nie z moim przyjacielem Davidem Matéo, jeśli uda mi się go namówić!

FB: Jakie jest inne wielkie wydarzenie, które jest przygotowywane po stronie Pau?

FR: Le Padel Wycieczka po Pirenejach! 6 lat temu stworzyliśmy grupę o nazwie Padel Pireneje na Facebooku: dziś gra 2 osób, w tym 075 z Pau padel. Od września będę organizować Padel Pyrénées Tour: 6 randek z P100 i P250 tego samego dnia w dwóch różnych klubach. P100 w Padel Factory i P250 w Les Bruyères, a następnym razem odwrotnie.

Zamierzamy pojechać na 6 randek, więc będzie to 12 turniejów, a celem jest, aby jak najwięcej osób grało jednocześnie. Zajmę się rejestracjami, aby wysłać graczy raczej w P100 lub raczej w P250 w zależności od ich poziomu. Każdy musi znaleźć swoje miejsce i swój poziom, a ujednolicenie rankingów będzie fajniejsze!

Znajdź pełny wywiad tutaj:

Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!