2 tygodnie przed końcowymi etapami mistrzostw Francji padel, Bergeron / Blanqué jest pełen pewności siebie, wygrywając szósty P6 w tym roku Head Padel Open BIG IV w Valenciennes.

Johan Bergeron i Bastien Blanqué są obecnie mocnymi stronami i nie mogli mieć lepszej nadziei w tym roku przed zbliżeniem się do Francji pod koniec września.

W tym P1000 z Head Padel Open w tym wspaniałym klubie padel z BIG do Valenciennes, Po raz kolejny osiągnęli bezbłędny kurs bez przegranego seta, ani nawet odrobiny strachu. Tydzień po koronacji w Lyonie wrócili, zwyciężając w wielkim turnieju i nowym etapie rozgrywek Head Padel Open.

W finale para Moreau / Gauthier jest mimo to oporem, wykonując świetne strzały, przybyli do tego finału z pewnością z mniejszą ilością soku niż ich przeciwnicy, ale wzmocnieni zwycięstwem w setach 3 w półfinale na parze Lepanseów / Morillon.

Ale ostatecznie zawsze wygrywa ten sam, kto wygrywa w skomplikowanych grach. Maxime Moreau i Pier Gauthier wykonali dobry występ, ale marsz jest zbyt wysoki i muszą ugiąć się w 2 setach 6/4 6/3 przeciwko faworytom mistrzostw Francji padel.

Mistrz Head Padel Open odbędzie się w Barcelonie w dniach 20-22 października z najlepszymi parami na każdym etapie. Head obiecuje nam też miłe niespodzianki z Hiszpanami w programie ...