Chcesz poprawić swoją regenerację po meczach i podczas turniejów? padel ? Czy myślałeś o skarpetkach regeneracyjnych?

Skarpety regeneracyjne to narzędzie coraz częściej używane przez czołowych sportowców, którzy chcą poprawić swoje wyniki między meczami i ograniczyć ryzyko kontuzji. Ale ta technologia jest przeznaczona nie tylko dla profesjonalnych graczy, wręcz przeciwnie. Nasz partner SOXPro oferuje skarpetki regeneracyjne, których można również używać do rozgrzewki.

Do rozgrzewki i regeneracji

Au padel, ruchy i skoki są liczne, który obciąża nogi. Przed meczem należy przede wszystkim odpowiednio się rozgrzać, aby móc zapewnić jak najlepsze wyniki na torze, ale także uniknąć kontuzji. Dzięki optymalnej kompresji (zmienna kompresja w zakresie od 20 do 30 mmHg na łydce), SOXPro Recovery pozwoli Ci rozgrzać łydki przed wejściem na tor !

Po wysiłku w zapobieganie odkładaniu się kwasu mlekowego u cielątzapewnią optymalną regenerację, lepsze dotlenienie mięśni i pozwolą poczuć się świeżo przed kolejnym meczem. Szczególnie przydatne w turniejach, w których mecze następują po sobie, są również interesujące po każdym treningu, ponieważ dzięki optymalizacji regeneracji, SOXPro Rcovery pozwoli ci szybciej robić postępy! Wyposażone w włókna Dryarn, są bezszwowe, co zapewni optymalny komfort noszenia.

Aby lepiej odzyskać siły podczas podróży

Skarpety kompresyjne SOXPRO

Trzecie zastosowanie tego produktu to podróżowanie. Tutaj znowu pozwoli kompresja SOXPro Recovery, która aktywuje powrót żylny unikaj uczucia ciężkich nóg które możemy spotkać, gdy spędzamy dużo czasu w transporcie! Idealne, jeśli musisz podróżować, aby zagrać w turnieju lub po prostu, jeśli po powrocie z wycieczki masz mecz między przyjaciółmi! Działając jak masaż detoksykujący, zapewnią Ci dzięki dotlenieniu Twoich nóg prawdziwy „efekt detoksykacji” na resztę Twojego ciała!

Kompletny produkt, dostępny od S do XXL, który możesz znaleźć na stronie SoXPro !

Tagi