Turnieje Międzynarodowa Federacja Padel odbywają się przez cały rok i na całym świecie. Sukces, który pozwala wielu konkurentów aby spokojnie rozpocząć wyścig punktowy, w szczególności mając możliwość zdobycia punktów na torze zawodowym, World Padel Tour.

Rzeczywiście FIP i WPT ustanowiły ujednolicona klasyfikacja co pozwala graczom mieć widoczność w ich międzynarodowym rankingu.

11 dni przed FIP RISE z Canet-en-Rousillon, 1. Turniej FIP roku we Francji, który zgromadzi najlepszych francuskich graczy, ale także międzynarodowych graczy, w Théâtre de la Mer chcieliśmy zrozumieć procedurę rejestracji. Czy każdy może wziąć udział?

Gdzie się zarejestrować?

Jeśli wydarzenie jest częścią FIP Tour, przejdź do tego linku, który pozwoli Ci się zarejestrować: https://www.padelfip.com/registrations/

Uważaj na drobne błędy:

  • Podaj poprawnie nazwę konkursu. W tym przypadku, jeśli jest to FIP Rise d'Angers lub FIP Rise VILLE DE CANET
  • Posiadaj licencję kraju, w którym się znajdujesz. Jeśli tak nie jest, konieczne jest zwrócenie się do FIP.
  • Jeśli masz punkty FIP - WPT, umieść je. Ważne, aby być może umożliwić Ci uzyskanie chronionego rankingu.

bergeron-scatena-fip-angers-rise-2019

Czy każdy może wziąć udział?

Wszyscy gracze mogą wziąć udział w turnieju organizowanym przez FIP. ten Wycieczka FIP jest skierowany do wszystkich oprócz najlepszych graczy na świecie według kategorii.

W przypadku nagrody FIP Gold wyklucza się 16 najlepszych graczy z rankingu FIP/WPT.

W przypadku Gwiazdki FIP 35 najlepszych graczy i 24 najlepszych graczy jest wykluczonych.

W przypadku podwyżki FIP, top 45 i top 30 nie mogą brać udziału.

Wreszcie, w przypadku promocji FIP, 70 najlepszych pań i panów na świecie nie może brać udziału w tym konkursie, który jest skierowany głównie do graczy, którzy najczęściej lądują w międzynarodowych rozgrywkach i którzy chcą sprawdzić się w porównaniu z innymi międzynarodowymi graczami i spróbować zdobyć punkty!

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.