Na następny świat padel która odbędzie się w następny listopad w Katarze, Francuska Federacja Tenisowa zaoferuje dodatkowe udogodnienia dla graczy reprezentacji Francji, ale także dla globalnej komunikacji.

Fizjoterapeuta we wzmocnieniu!

Francuski zespół będzie miał swojego fizjoterapeutę podczas międzynarodowych wypraw. Właśnie dla Dohy Jérôme Ferrandez, jeden z najlepszych francuskich graczy, będzie częścią przygody za kilka tygodni jako fizjoterapeuta grupy. Podąży za francuskimi graczami i spróbuje ustawić ich w jak najlepszych warunkach. Znacząca zaleta, gdy wiemy, że narodów obecnych na turniejach międzynarodowych w większości brakuje.

Dobra wiadomość: FFT zaoferuje tego fizjoterapeutę dla wszystkich drużyn z Francji, Młodzieży, Seniorów i przyszłych Seniorów plus.

fizjoterapeuta padel sport

Steward do zarządzania

FFT oferuje również francuskim zespołom stewarda, który pozwala im zarządzać codzienną organizacją. Imprezy mogą odbywać się na kilku obiektach, do dziś na międzynarodowych zawodach panuje pewna dezorganizacja. O wszystkie te sprawy zadba steward i pozwoli grupie skoncentrować się tylko na części sportowej.

Silna komunikacja

FFT kontynuuje wysiłki w celu komunikowania różnych międzynarodowych zawodów. Padel Magazine i FFT zbudowały również wąskie zabezpieczenie na przyszłe terminy zapadalności.

Eric Largeron, wiceprezes ligi Occitanie, odpowiedzialny za rozwój i padel oraz Arnaud Di Pasquale, Dyrektor Misji Padel, będzie również częścią przygody w Katarze.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.