Kilka tygodni temu powiedzieliśmy Ci, że Klub tenisowy Luzien wkrótce będzie oferował padel, to już zrobione z Morganem Mannarino!

To się robi, jeden z najstarszych francuskich klubów, który ma utwory tracks padel zaoferuje zajęcia na początku roku szkolnego z pewnym Morganem Mannarino. Były członek reprezentacji Francji postanowił odłożyć swoje torby w Saint-Jean-de-Luz, gdzie dziesięć lat temu odbył swój pierwszy turniej! Od tego czasu obiekty ewoluowały, ale pasja do padel jest zawsze taki sam!

tenis padel Saint Jean de Luz

Bardzo szczęśliwy, że mógł ewoluować w takich ramach, Morgan Mannarino nie kryje swojego entuzjazmu:

„Około dziesięć lat temu zrobiłem swój pierwszy turniej padel w Tennis Club Luzien i kiedy liderzy skontaktowali się ze mną kilka miesięcy temu, zobaczyłem znak.

Ponadto natychmiast mnie uspokoiły, a pomysł zbliżenia nas do naszej baskijskiej rodziny i ewoluowania we wspaniałej scenerii Chantaco przekonał mnie.

Nie mogę się doczekać, aby zacząć, aby przekazać tę pasję i przedstawić tę zabawną grę za pomocą tych spektakularnych ujęć ”.

Ten, który jest teraz 43. francuskim graczem, powraca do swoich korzeni z tą nową przygodą. Bądź na bieżąco, ponieważ planujemy wywiad z nowym profesorem padel TC Luzien!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !