Przez cały weekend mieliśmy już prawo do wielkiego show w tych przedkwalifikacyjnych fazach Monte Carlo Padel Mistrz, który odbył się w tenisie Padel Soleil à Beausoleil, odnowiony klub z 2 wspaniałymi kortami do padla.

Osiem par walczy o udział w losowaniu głównym

Wstępne kwalifikacje zostały zakończone w Beausoleil. Pary będą teraz musiały pod koniec dnia skasować swój bilet, aby wziąć udział w losowaniu finałowym w Monte Carlo Padel Mistrzostwa 2016. Wszystkie mecze mężczyzn odbędą się w Big Top.

W najbliższy poniedziałek, 5 września, od godziny 17:XNUMX, decydujące mecze fazy eliminacyjnej zostaną rozegrane na korcie centralnym Chapiteau de Fontvieille, aby wyłonić pary, które zakończą główny remis w Monte Carlo. Padel Mistrz.

tenis Padel Słońce, twierdza kwalifikacji

Na nowych kortach tenisowych Padel Soleil wziął udział w ostatnich meczach lokalnej fazy wstępnej, niestety z kilkoma niespodziankami, wszystkie pary francuskie w 100% przegrały.

Nie. 1 Argentyński ranking, Federico Chingotto i Juan Tello, pokonali liderów francuskiego rankingu, Jeremy Scatena i Robin Haziza 6 / 2 7 / 5.

Aby wygrać z Kevinem Fouquet i Jérôme Fernández, Monegasque Fabrice Pastor i argentyński Javier Reiter potrzebowali dwóch remisów.

Denis Perino i Laurent Bensadoun również zakwalifikowali się do finału po pokonaniu belgijskiej pary Laurent Montoisy i Christophe Rochus w wynikach 6 / 2 i 7 / 6.

Ostatnią parą, która się zakwalifikowała, była Nalle Grinda i szwedzki Anton Andersson. Musieli walczyć z zestawami 3, aby ostatecznie wygrać 6 / 3, 6 / 7 i 6 / 1 przeciwko parze Aix Pier Gauthier i Laurenta Boulade.

Rysuj
Podczas losowania międzynarodowy dyrektor World Padel Tour, Hernán Auguste, dyrektor Monte Carlo Padel Mistrz, Nito Brea i mistrz Gaby Reca. Wynik losowania:
17h. Nalle Grinda vs. Anton Andersson vs. Javier Limones - Víctor Ruiz
18h. Denis Perino vs. Laurent Bensadoun vs. Juan Belluati - Alejandro Galán
19h. Juan Tello vs. Federico Chingotto vs. David Leal - Ricardo Martínez
20h. Fabrice Pastor vs. Javier Reiter vs. Ignacio Gadea - Antonio Luque

Sprawdź tutaj losowanie wideo:
https://www.facebook.com/PadelMagazine/videos/1079863318777452/

Kategoria żeńska

W przypadku kobiet znamy również zakwalifikowane pary 4. Wszystkie mecze odbędą się we wtorek i na pewno potwierdzą powrót do stołu finałowego;

Losowanie odbędzie się w poniedziałek 5 września w ramach oficjalnej prezentacji turnieju w Chapiteau de Fontvieille.
Kwalifikowane pary to:

  • Alix Collombon - Virginie Pironneau
  • Alexandrine Godard - Géraldine Sorel
  • Gajic Billie Biljana - Antonette Andersson
  • Laura Clergue - Audrey Casanov

Francuskie pary 3 spróbują szczęścia w losowaniu głównym.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.