Premier Padel przybywa do Hiszpanii i szczególnie w Madrycie, a przy okazji tej imprezy Kuikma będzie miała przywilej bycia oficjalną rakietą zawodów.

Co więcej, w tym turnieju, który odbędzie się od 1 do 6 sierpnia, Kuikma nie będzie miała w szczególności jednej oficjalnej rakiety, ale całą gamę! Jak zapewne zrozumiesz, jest to seria PR 990, z której korzystają profesjonalni gracze na podstawie umowy z marką.

Jak zapewne zrozumiesz, wśród tych siedmiu rakiet znajdziemy oczywiście Kuikma PR 990 Hybrid Soft od Lucii Sainz, ale także Kuikma PR 990 Power Hard, używany przez Maxi Sanchez.

Dla tych, którzy chcieliby bliżej przyjrzeć się tym małym perełkom, wiedzcie, że wszystkie te rakiety będą widoczne na stoisku marki w WiZink Center od początku konkursu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !