Vincent Lamblin i Jean Dumartin wygrali w P500 de Padel Touch, przeciwko Dorianowi De Meyerowi i Thomasowi Vanbauce w finale.

To był wielki weekend turniejowy, który odbył się w ten weekend Padel dotknąćw La Teste na Bassin d'Arcachon. Rzeczywiście, a P500 H, P250 F i P100 H. byli w programie!

W P500 H., to Lamblin i Dumartin wygrali na koniec turnieju, podczas którego pokazali wielką mentalność! Rzeczywiście, doprowadził rundę do zera w ćwierćfinale (przeciwko Peyrou / Godallier), półfinale (przeciwko Armagnac / Leruste), a następnie finale, Jean i Vincent za każdym razem udało mi się podnieść wynik przed późniejszą wygraną! Potwierdzają swoją obecną dobrą formę po ćwierćfinale P1000 na 4Padel La Rochelle, z zwycięstwo nad dwoma znanymi graczami we Francji, Auradou / Inzerillo.

LamblinDUmartin Vanbauce de Meyer P500 Padel dotknąć

Le P250 F. został wygrany przez Guerinter / Van Lissum twarzą w twarz z Randjbarem i Bouchacourtem.

Bouchacourt randjbar guerinet van lissum P250 Padel dotknąć

Le P100 H. widziałem zwycięstwo Faurie / Marc przeciwko Tatarowi / Lalievre!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !