Jean-Thomas Peyrou i Max Moreau wygrali w ten weekend P1000 z 4Padel La Rochelle, w finale przeciwko Dorianowi de Meyerowi i Thomasowi Vanbauce.

Rozstawienie z numerem 1 wygrywa więc ten turniej, ale w finale było gorąco, wygrywając tie-break w trzecim secie (3/6 1/1 6/7) z młodzieżą. Thomas Vanbauce i Dorian de Meyer, odpowiednio 63. i 65. miejsce we francuskim rankingu.

De Meyer Vanbauce padel touch zwycięzcy P500 Head

Siódmy gracz w rankingu, Jean-Thomas Peyrou i jego partner, World Padel Tour Max Moreau już to zrobił potrzeba trzech setów w ćwierćfinale, aby pozbyć się kolejnej pary Bordeaux: Maxa Viana (118 FFT) i Benjamina Grué (31 FFT).

La mały finał został wygrany przez Moura / PerilhonFacing Z Barbeyrac / Val.

Zaskoczenie turnieju idzie do Jean Dumartin (110 FFT) i Vincent Lamblin (120 FFT), który zdominował ziarno numer 4, Inzerillo / Auradou, na koniec dużego meczu w rundzie XNUMX: 6/4 4/6 10/8 !

 

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !