Znaliśmy już Miejsca docelowe APT Padel Wycieczka i daty głównych turniejów. APT Padel Wycieczka sformalizowała dzisiaj swoje szczegółowy rozkład jazdy na I półrocze 2022 r. z nowymi wydarzeniami Junior i Future, a także wszystkimi turniejami kobiet.

Panie wszędzie!

To są kluczowe informacje tego ogłoszenia. ten obwód kobiet będzie podążał za obwodem mężczyzn na wszystkich wydarzeniach w pierwszej połowie 2022 roku jest to pierwszy i jest to doskonała wiadomość dla rozwoju padel kobiecy.

Więc będziemy mieć 7 turniejów kobiet od marca do czerwca z następującymi miejscami docelowymi: Paragwaj, Argentyna, Monako, RPA, Hiszpania, Portugalia i Austria.

mistrzowie carrascosa garcia w szwecji

Premiera Junior i Future

Thomas Johansson, dyrektor generalny APT Padel Wycieczka powiedział nam w Szwecji by obwód ewoluował. APT obstawia młodych ludzi i dlatego wszystkie turnieje - z wyjątkiem CapeTown - będą się liczyć z turniejem Juniorów i turniejem Future na tydzień przed głównym turniejem.

Zwycięzcy turnieju Junior zostaną nagrodzeni m.in wild-card dla turnieju Future 1000. Zwycięzcy tego ostatniego turnieju otrzymają nagrodę wild-card na główny turniej (Grand Master, Master lub Open).

KALENDARZROAPT2022

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !