Obrazy obiegły sieć, Ariel Aguirre jest oszalał podczas meczu Copa Side Spin…przed swoim bratem!

Jeśli trochę podążasz za APT Padel Tour, musisz wiedzieć, Leo „Tolito” Aguirre, 13. w tabeli i zawodnik uznany za swoją talent i jego wyjątkowe ujęcia.

24-letni Leo jest młodszym bratem 35-letniej Ariel, także piłkarzem. padel i obecnie 132. w rankingu APT.

W ramach Copa Side Spin, które odbyło się w zeszłym tygodniu w Argentynie, obaj bracia stanęli twarzą w twarz. Wyraźnie zdenerwowany tym, że jego młodszy brat i partner Agustin Torre został poturbowany, Ariel zaczął być bardzo agresywny, gdy on i jego kolega z drużyny tracili 6/0 4/0. Ten o pseudonimie „Tolo” zaczął szaleć na torze, co przyniosło mu dyskwalifikację. Po zejściu z toru Ariel załamał się i wrócił na kort, by uderzyć Torre od tyłu.

Gracz ma od przeprosił na swoim koncie na Instagramie. Mamy tylko nadzieję, że tego typu sytuacja nie powtórzy się w najbliższym czasie…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !