Od jakiegoś czasu widzimy, że padel przyciąga coraz więcej celebrytów, co pozwala jeszcze bardziej zwiększyć widoczność naszego ulubionego sportu.

Grupa muzyczna Bulwar des Airs Air właśnie potwierdził ten trend, dołączając do Padel Liga Biznesu, 1er mistrzostwo padel W 100% dedykowane profesjonalistom !

Twórcy, kompozytorzy, wykonawcy, a obecnie producenci, kwartet o wielu talentach muzycznych lubi także boiska sportowe, a zwłaszcza padel, jak tylko pozwoli na to ich program.

Florent Dasque, „padel uzależniony ”

Florent Dasque gitarzysta grupy i prawdziwy ” padel uzależniony ”wyjaśnia jak przygoda padel zaczął i co skłoniło go do zarejestrowania swojego zespołu na etapie Padel Fabryka w Lescar (64):

„Często na trasie między dwoma koncertami lubimy – ciąć – z różnymi aktywnościami fizycznymi, aby wyjść z ramy i naładować baterie. Odkryliśmy padel w dużym krytym centrum aktywności, trochę przez przypadek. W połowie drogi między tenisem a squashem, z rakietą, która jest znacznie łatwiejsza do opanowania, padel bardzo szybko staje się przyjemna w grze po krótkim okresie przystosowania.

Ten sport odpowiada dokładnie temu, czego szukaliśmy w naszych „wolnych” czasach: biesiadnej, zabawnej i idealnej chwili dla nowicjuszy sportów rakietowych.

Podczas zenitu w dużych miastach od razu szukaliśmy centrów padel w celu wymiany kilku kulek i rozpoczęcia nóg przed wieczornymi koncertami.

Dla „byłych sportowców”, którymi jesteśmy, natychmiast skorzystaliśmy z okazji wzięcia udziału w tym nowym ludzkim i sportowym wyzwaniu, Padel Liga Biznesu! Mamy dość niejednorodny zespół pod względem poziomu, ale głównym celem jest dobra zabawa, aby wzmocnić więzi grupy, a także poznać nowych partnerów do gry.

florent dasque eyal boulevard des airs liga biznesowa

Muzyka i restauracja: bardzo padel...

Ale to nie wszystko ! Nowy ambasador marki Wilson i jego brat Jean-Noël również zarejestrowali 2th drużyna w konkursie: bardzo modna restauracja w Tarbes „Chez Marcel”, w której są zrzeszeni.

„Za Chezem Marcelem kryje się stowarzyszenie miłośników sportu. Od poziomu lokalnego do międzynarodowego (przypis redaktora: koszykarz Céline Dumerc i mistrz narciarstwa zjazdowego Bastien Montès są również częścią partnerów), cały zespół wibruje, gdy omawiamy ten temat. Wspólny udział w konkursie wydawał się oczywisty...

Dla niektórych byłych graczy na dobrym poziomie w tenisie padel przyszedł wystarczająco szybko, aby wypełnić nasze harmonogramy. Pierwsze mecze, pierwsze etapy i ostatnio turnieje… Dosłownie jesteśmy wciągnięci w ten fenomen padel.
Bardzo zadowolony z pomysłu podzielenia się sportową przerwą z ludźmi z bardzo różnych środowisk w celu reprezentowania restauracji, mając nadzieję (trochę potajemnie) zobaczyć z bliska witrynę Esprit. Padel... (przypis redaktora: Spirit Padel będzie klubem, który będzie gościł Mistrzów)

Więcej informacji o konkursie: https://twentybyten.com/padel-business-league/

 

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.