Sportowy kanał informacyjny grupy Canal + „Infosport +” oficjalnie zaczął mówić padel w najbliższą niedzielę, dzięki zwycięstwu Alix Collombon w Challenger Alfafar - World Padel Tour obok jej hiszpańskiej partnerki Jessiki Castello.

To drugie zwycięstwo w tego typu turnieju World Padel Tour (z 4 finałowych) przynosi Francuzikowi pewną ekspozycję medialną, ponieważ Infosport + zdecydował się przekazać tę informację.

Rzeczywiście kanał komunikował się dalej finał wygrany przez Alix Collombon i Jessicę Castello przeciwko Eli Amatriainowi i Karolinie Navarro.

Wydaje się to logiczne, ponieważ Canal + będzie nadawał padel od następnego grudnia dla Mistrza, który zgromadzi 8 najlepszych par dam i panów na świecie. Na razie oczywiście nie ma francuskiego w tym zapiekanym du padel na całym świecie, ale między Alix Collombon i Léą Godallier możemy mieć jedną, a nawet dwie w ciągu kilku lat!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.