La Liga tenisowa Centre-Val de Loire jest pierwszym Ligue de France, który zainwestował w stworzenie wewnętrznej struktury w swoim kompleksie w Blois.

Liga tenisowa Centre-Val de Loire pragnie, aby praktyka była dostępna dla wszystkich padel. Nacisk kładziony jest na szkolenie zawodników i opiekunów, na rozwój tej działalności wśród wszystkich odbiorców (szkoły, firmy, licencjobiorcy nie-tenisowi, kliniki itp.), A wreszcie na harmonizację kalendarzy zawodów i zwyczajowych dobrych praktyk między uprawnionymi strukturami. i stowarzyszenia.

Informacje o sprzęcie:

W konstrukcji zadaszonej całkowicie przeznaczonej do ćwiczeń dostępne są trzy korty. Znajdziesz tam również dostęp dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, przebieralnie i prysznice, szafki na rzeczy osobiste, a także bardzo blisko parking.

Dalsza informacja :

Dolina Loary Padel zorganizować turniej Head Padel Otwarte miesięcznie. Możliwe jest również sprywatyzowanie konstrukcji lub zorganizowanie pracy po pracy.

Kredyty fotograficzne: 4.1 Produkcja.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.