La Kasa biletowa GreenWeez Paris Premier Padel Major (G3PM), który odbędzie się w Roland-Garros od 11 do 17 lipca jest oficjalnie otwarte dla posiadaczy licencji i dostępne za pośrednictwem strony poświęconej konkursowi: https://www.parispadelmajor.com/

Licencjobiorcy i osoby niebędące licencjobiorcami mogą kupować bilety online na stronie Roland-Garros, która będzie gościć najlepszych graczy na świecie padel.

Pamiętaj, że nielicencjobiorcy będą musieli poczekać do 27 maja, aby móc kupić bilety. Dla licencjobiorców kasa biletowa jest otwarta w wersji zapoznawczej.

Kasa biletowa padel licencjobiorca

Francuska Federacja Tenisowa organizuje pierwszą edycję Paris Premier Padel Major na stadionie Rolanda Garrosa. To będzie III etap Premier Padel, obwód pod przewodnictwem Międzynarodowej Federacji Padel (FIP) oraz we współpracy z Qatar Sports Investments (QSI).

Na stadionie Roland-Garros zostanie zainstalowanych 5 torów wyłącznie na potrzeby zawodów:

  • jeden na dworze Philippe-Chatrier.
  • pozostałe mecze zaplanowano na kortach 2, 3, 4 i 5.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.