Po wyzwalającym dekonstytucji i ponownym otwarciu struktury dedykowane padel oto jesteśmy ; Czas wydobyć naszych kumpli i nowe piłki i ruszyć na tor.

Czy twoja woleja nie jest wystarczająco ofensywna? Twój bandeja jest trochę zardzewiały lub twoja kondycja fizyczna jest słaba?

W Padel Magazine chcieliśmy przedstawić krótkie podsumowanie różnych ośrodków oferujących praktyki tego lata, czy to we Francji, czy w Hiszpanii.

Podobnie, jeśli jesteś przyszłym profesjonalistą i chcesz przejść szkolenie, aby zostać nauczycielem lub referentem tego sportu, te centra zareagują przychylnie na Twoje potrzeby.

Kluby padel

Kluby oferują coraz więcej staży padel cały rok. Trzeba przyznać, że czasami jest to trochę mniej efektowne niż wyjazd za granicę, ale usługi bardzo często są wysokiej jakości.

Staż w klubie? dzieje się to przez ICI.

Francuska Akademia Dotyku

Jedna z referencji w zakresie szkoleń i staży wakacyjnych jest dobra Francuska Akademia Dotyku.

W okresie letnim to się dzieje w Cap d'Agde. Inicjacje i intensywne kursy padel.

Sport, przyjemność i dzielenie się to kluczowe słowa tego pełnego emocji tygodnia.

Formuły:

Co tydzień (od poniedziałku do soboty) w programie intensywny et półintensywny - od 5 lipca

* 470 € tygodniowo według stawki 4 godziny dziennie trening
* 250 € tygodniowo według stawki 2 godziny szkolenia za dzień
(10:30 do 12:30).

Aby zarezerwować, po prostu przejdź do Strona French Touch Academy.

Padel Stuff

W Padel Stuff w centrum uwagi znajdują się przyszli profesjonaliści tego sportu.
Rzeczywiście, ta hiszpańska firma z siedzibą w Alcala de Henares, w prowincji Madryt, oferuje kursy szkoleniowe dla trenerów, ale także kursy doszkalające i inne kursy dotyczące zarządzania ośrodkami szkoleniowymi. padel, dla przyszłych przedsiębiorców.

Wszystkie te szkolenia można przeprowadzić na miejscu, ale także w innych częściach kraju, takich jak Costa del Sol (południe Hiszpanii), Kraj Basków czy Benidorm.

Ich infrastruktura jest wyjątkowa, a edukacja na wysokim poziomie.

Ponadto wszystkie wydarzenia są spersonalizowane i w żądanym języku: po hiszpańsku, angielsku lub francusku.

Zespół utworzony przez Niemca Jereza, Gabo Loredo, Iñaki Loredo, Pere Esteve, a także kilku partnerów i współpracowników w Skandynawii, krajach bałtyckich, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz przejść bezpośrednio do ich Stronie internetowej aby zobaczyć kompletność ich oferty.

OSS  Padel Barcelona

Co może być lepszego niż wyjazd na tydzień na kurs nad morze i trening w padel codziennie ?

To właśnie oferuje ta francuskojęzyczna agencja we współpracy z wieloma strukturami treningowymi, takimi jak klub "Bela", klub treningowy dla młodej hiszpańskiej elity, ale także inne kluby halowe ... doradzi w wyborze programów i powita Cię na miejscu aby zapewnić bezproblemowy przebieg pobytu.

OSS Padel Barcelona  udostępnia również usługi uzupełniające do zaoferowania kompletna usługa (zakwaterowanie, kursy językowe, transfery lotniskowe, inne zajęcia sportowe lub turystyczne itp.).

„We współpracy z francuskimi klubami oferujemy zniżki dla licencjobiorców FFT, nie wahaj się zapytać nas. Oferujemy również ekskluzywne oferty promocyjne”Padel Magazine„Dla subskrybentów”.

  • Skontaktuj się z Isabelle VANNIER

Padel Tennis Academy

Kto nie wie Padel Tennis Academy ? Jej założycielem jest Cédric Carité.

Od kilku lat oferują następujące usługi:

  • Szkolenie szyte na miarę
  • Rozwój Twojego klubu padel w celu rozwoju firmy.
  • Wystawa zwiększająca widoczność Twojego centrum

Więcej informacji:

Dwadzieścia na dziesięć

Dla tych, którzy kochają południe Francji, pieśń cykad i śpiewny akcent mieszkańców, szczęście znajdziesz w centrum Dwadzieścia na dziesięć.

Znajduje się między Aix et Marsylia, w samym sercu Decathlonowej wioski, ten kompleks oferuje wszystko, czego szukasz.

Dla początkujących lub doświadczonych graczy, a nawet dla firm, które chcą nawiązać kontakty między współpracownikami, przyjdź i odkryj te staże padel w najwyższej klasy infrastrukturach, z wysokiej jakości edukacją i w wyjątkowym otoczeniu.

Rzeczywiście Twenty By Ten oferuje pobyty all-inclusive w ośrodkach rankingowych.

Oferowane są dwie sesje.

  • 15-18 lipca 2021
  • Od 12 do 15 sierpnia 2021

Cennik i rejestrację zostawiamy w linku poniżej

Ceny i rejestracje

Jeśli nie jesteście ani lipcistami, ani augustianami, nie martwcie się, sesja we wrześniu jest nadal możliwa, ale tym razem będziecie musieli przejrzeć swoje kursy hiszpańskiego, ponieważ jest o godz. malaga że tak się stanie. Vamosa?

Ceny i rejestracje

Wiedzieć więcej : www.twentybyten.com
06 19 44 26 04 / info@twentybyten.com

La toupie bleue

Zarejestrowane biuro podróży ATOUT FRANCJA tworzy, sprzedaje i wspiera własne wyjazdy sportowe.

Ta firma oferuje praktyki padel à Teneryfa, Barcelona et Eze, ale nie tylko. Czekają na Ciebie inne zajęcia sportowe, lokalne odkrycia turystyczne, gastronomia i życie nocne.

Twój kontakt : Rémi COLLAT - Założyciel

Rémi Collat, odkrył Padel w 2011 roku podczas roku uniwersyteckiego na Wydziale Sportu w Barcelonie. Dziś z przyjemnością powita Cię, aby zapewnić Ci udane doświadczenie w treningu sportowym. Towarzyszyć mu będą miejscowi „członkowie zespołu”.

Telefon komórkowy : 0033633605516 (jaka jest aplikacja lub połączenia)
Poczta: bienvenue@latoupiebleue.com
Strona internetowa La Toupie Bleue : www.latoupiebleue.com

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.