Le padel stał się światowym sportem na kilka miesięcy, dlatego jest rzeczą naturalną, że Międzynarodowy Puchar Klubowy dla amatorów następuje po pięciu edycjach Klubowego Pucharu Europy. The CICP zakorzenia się w Maladze na nadchodzące lata.

24 kluby z Afryki, Azji, Ameryki Południowej i Europy wystawią 164 zawodników do rozegrania 180 meczów na 17 kortach Klubu Inacua w Maladze!

Europejskie Stowarzyszenie Klubów Padel podpisała umowy z ratuszem Malagi i jego burmistrzem Francisco de la Torre Prados, a także z marką SHARK, która oferuje rakiety high-tech wyprodukowane w Hiszpanii!

W programie trzy dni rywalizacji, ale także pierwsze spotkanie forum, by stworzyć miejsce wymiany z liderami, którzy śledzą EFCA przez cały rok. Uroczystość otwarcia odbędzie się w obecności burmistrza Malagi i osobistości padel Świat.

Międzynarodowy Puchar Klubu Padel dla amatorów wybrał swój plac zabaw, światową stolicę padel : MALAGA na lata 2022-2023-2024-2025.

„The padel to znacznie więcej niż sport, udowadniamy to – głosi EFCA. Stronie internetowej.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !

Tagi