Rozmawiali nasi koledzy z Ulga, Miguel Yanguas powrócił do incydentu w Katarze, a w szczególności do swoich relacji z Juanem Lebronem. Fragmenty.

Wiele zawdzięcza Lebronowi i Galanowi

„Darzę Juana wielkim uczuciem, nie ma między nami żadnych problemów, co dzieje się na korcie, zostaje na korcie. Jeśli dzisiaj gram dobrze, to dzięki Lebronowi i Galanowi). Trenowałem z nimi, gdy byłem w akademii M3, pomogli mi stać się lepszym zawodnikiem i lepszym sportowcem. Wiele im zawdzięczam, nasze relacje są bardzo dobre.

Kawa w Meksyku!

„Nie rozmawiałem jeszcze z Juanem. Javi napisał do niego na WhatsAppie i wszystko jest w porządku, ale nie rozmawiałem jeszcze z Alem i Juanem. Poczekam kilka dni, aż zaczną trenować, aż się uspokoją i spokojnie porozmawiamy przy kawie.

Najlepszego dla Juana

„To są rzeczy, które się zdarzają, mogą przytrafić się Juanowi, innego dnia przytrafi się to mnie i musimy się z tego wyciągnąć wnioski i iść dalej, ponieważ wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Możemy się poprawić i jestem pewien, że Juan będzie gotowy na kolejne turnieje, życzę mu wszystkiego najlepszego.

LeBrona Mieresa Yanguasa

Incydent jest zamknięty

Wreszcie, w świetle słów Yanguasa, rozumiemy, że incydent jest rzeczywiście zamknięty. Andaluzyjczyk, który uważa, że ​​jest sędzią „Próbował uspokoić obie strony i zrobić wszystko, co w jego mocy, z tym, czym wówczas dysponował„, wyjaśnił także powód zorganizowania eskorty ochrony, która towarzyszyła zawodnikom poza stadionem:

„Cała publiczność była wzburzona, ludzie byli podekscytowani, więc zorganizowali ochronę, abyśmy wszyscy mogli wziąć prysznic i udać się do hotelu: Premier Padel a Federacja Katarska bardzo dobrze poradziła sobie z sytuacją”.

Wreszcie zapytany o nowe pary Andaluzyjczyk uważa, że: trochę jak Arturo Coello, „że żadna para nie będzie tak silna jak ta, którą tworzyli Lebron i Galan”...

Obejrzyj wywiad w całości tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !