Mecze Coello / Ramirez vs Alba / Gil i Josemaria / Gonzalez vs Talavan / Rufo będą dziś rano transmitowane na żywo w transmisji z mistrzostw Hiszpanii.

Mistrzostwa Hiszpanii sprawiają, że jest to wielkie wydarzenie i pozwalają miłośnikom wybierać między dwoma grami na najwyższym poziomie.

Na głównym kanale Coello / Ramirez vs Alba / Gil, dwie pary, które osiadły w głównych tabelach World Padel Tour w tym sezonie i którzy walczyli ze sobą kilka razy, czy to na FIP, czy WPT, a po nich zawsze były bardzo bliskie i przyjemne spotkania.

Dla tych, którzy wolą padel kobiecie, to na drugim kanale kanału Mistrzostw Hiszpanii na YouTube będziemy musieli iść, aby cieszyć się tym kuszącym Bea Gonzalez / Paula Josemaria vs Marta Talavan / Lorena Rufo !

Wspaniały poranek padel w perspektywie i zaczyna się o 09:00!

Aby śledzić mecz Garçons to jest ICI !

Dla filles, to jest przez LA !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !