Kto powiedział, że nie można nurkować na korcie do padla ? To nie jest niesamowite Jérôme Inzerillo trener padla Club des Pyramides - Akademia Gracza kto w każdym razie powie coś przeciwnego.

Nie śnisz : ziemia jest niebieska i jest to dywan. Gramy na korcie do padla.

Jednak w obliczu deprecjacji pary Adrien Maigret / Yann Auradou, menedżer padla klubu Pyramides, który zamienił swojego partnera Andrés Britos (podczas P2000 piramid) na Belę, obecny numer 7 na świecie, skacze, aby spróbować to naprawić kula cudownie destylowana blisko wyjścia z boiska.

Zobaczysz, nurkowanie jest zaskakujące, a Francuz mógł nawet zrobić sobie krzywdę. Więcej strachu niż krzywdy, a przede wszystkim kilka śmiechu na koniec i przyjemność oglądania spektaklu na terenie klubu Pyramides.

Opinia publiczna się nie myliła!

Zwróć uwagę, że jako bonus, mamy prawo do ładnego nagłówka Yanna Auradou, gracza Bailly, na jego przeciwnika dnia podczas tej wystawy na końcu wideo.

Oczywiście gra, która odbyła się w bardzo dobrym duchu i pozwoliła z bliska przyjrzeć się największej legendzie światowego padla: Fernando Belasteguina.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.