Katar oficjalnie otwiera swoje podwoje organizując Mistrzostwa Świata padel 10.

Powinny zostać rozegrane w 2020 roku, ale COVID opóźni je o rok.

Ceremonia otwarcia mistrzostw świata padel Katar OOREDOO odbyło się w bardzo dobrej atmosferze na międzynarodowym kompleksie tenisowo-squashowym Khalifa, w obecności 18 drużyn.

Nasser Al-Khelaïfi, prezes Katarskiej Federacji Tenisowej (i padel w związku z tym), Tarek Zainal, dyrektor turnieju i prezes Międzynarodowej Federacji padel Luigi Carraro był tam również, aby zaprezentować i rozpocząć 15. Światowy de padel w czasach FIP.

Konkurs będzie można śledzić na żywo na kanale FIP Youtube, w dniu BeIN Sports oraz w przypadku niektórych sprzeciwów dotyczących Francji na załączonych podstawach z dnia… na Facebooku Padel Magazine.
Pamiętaj, że mecze reprezentacji Francji, które będą transmitowane na Facebooku, będą blokowane geograficznie. Mecze można więc oglądać tylko z Francji.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.