Po temu jak zdominowali Momo Gonzalez i Sanyo Gutiérrez zeszłej nocy, Jon Sanz i Coki Nieto nadal przeciwstawiają się przeciwnościom losu w Wiedniu.

Z Fernando Belasteguinem i Miguelem Yanguasem Hiszpanie byli kiedyś w stanie wygrać mecz w trzech setach i ugasić ewentualny „powrót” rywali.

W swoim pierwszym wspólnym turnieju w tym sezonie ci, którzy wygrali Torrent Challenger w zeszłym sezonie, wykazują się znakomitym automatyzmem. Z Nieto wciąż tak solidnym we wszystkich obszarach gry, a Sanz może mieć wiele gorących strzałów, podopieczni Maxi Grabiel zagrali kolejny świetny występ.

Po dominacji w pierwszym secie, Bela i Yanguas byli w stanie wrócić do wyniku, ale w trzecim secie, który był najbardziej zawieszony, ostatecznie ulegli ostatecznemu „punto de oro”, zakończonemu po mistrzowsku przez Jona Sanza, który był zachwycony radości!

Outsiderzy w końcu wygrywają 6/3 3/6 6/4 i zdobywają zasłużone miejsce w ostatnich czterech, gdzie teraz czekają na zwycięzców starcia pomiędzy Coello / Tapia i Garrido / Campagnolo, aby podążać teraz na Canal Plus Sport 360 !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !