Organizacja szkoleniowa Padel połączenie jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych we Francji z ponad 250 profesjonalnych nauczycieli przeszkolonych od 2015 roku.

Nowa sesja treningowa odbędzie się w All In Padel Sporty w pobliżu Aix-en-Provence, od 22 do 27 lutego. W programie 48 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych pod kierunkiem specjalisty Jérôme Schaeffera do zaliczenia poziomów I i II. Możliwa jest również rejestracja tylko na poziom I, który odbywa się w ciągu 24 godzin.

Padel Połączenie jest zarejestrowaną organizacją szkoleniową i Datadocké, opłaty rejestracyjne kwalifikują się do częściowego lub całkowitego pokrycia przez OPCA.

Jeśli chcesz trenować padel w tym okresie zastoju teraz albo nigdy! Należy pamiętać, że działania szkoleniowe są dozwolone pomimo obecnego bardzo skomplikowanego kontekstu zdrowotnego.

Informacje i rejestracja: Jérôme Schaeffer - 07 64 12 41 26 - jerome @padel-connection.com

Stronie internetowej : www.padel-connection.com

padel formacja padel połączenie

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.