Nox Padel oferuje dużą liczbę modeli rakiet na najwyższym poziomie na rok 2021. Przegląd gamy Luxury!

Z Seria WPT, w ofercie Luxury znajdują się flagowe modele hiszpańskiej marki. Dziewięć palas, które wykorzystują najnowsze technologie marki. Komfort graczy jest uprzywilejowany, ponieważ wszyscy palas przybywają z wyściełanym paskiem na nadgarstek i antywibratorami AVS!

Dwa modele Agustina Tapii

AT 10 Genius

Nie przedstawiamy już AT 10 Genius, pali, z którą Agustin Tapia rozpoczął sezon 2020. Chwalony przez Tennis Addict, ta rakieta jest jedną z najpopularniejszych na rynku. Wszechstronny, w szczególności ze względu na odwrócony kształt łezki, zawiera legendarną piankę HR3 i karbon 12D 3k po bokach.

AT 10 Genius Arena

To jest broń, z którą „geniusz Catamarca” zakończył sezon i wygrał Mistrzowski Finał Minorki ! Podobnie jak AT 10 Genius swoim kształtem i zastosowanymi materiałami, wyróżnia się nową granulowaną farbą zawierającą krzemionkę. Ona ma podbił testera Stéphane Penso !

Nox AT10 Luxury Genius Arena

ML10

Oprócz ML 10 Pro Cup wszyscy znamy, Nox oferuje Luksusowa seria dedykowana Miguelowi Lampertiemuskładający się z trzech modeli.

ML 10 Bahia

To rakieta, na której Argentyńczycy kończą sezon 2020. Wszechstronna pala w kształcie kropli wody, zawierająca tak kochaną Miguelowi Lamperti piankę HR3, pokrytą aluminiowanym węglem 12k! Pala, która spodoba się największej liczbie osób i która ma déjà Ravi Stéphane Penso !

Nox ML10 Bahia Luxury

ML 10 Perto

To okrągła wersja Bahia. Zawiera te same materiały i technologie, w okrągłym kształcie, dla maksymalnej zwrotności i kontroli!

Nox Padel ML10 Perto

Strzelba ML 10

Zawsze te same technologie, ale tym razem w formacie diamentu, dla większej mocy!

Nox Padel ML10 Shotgun Luxury

Palas bliźniaków Alayeto

MJ10 Majo Alayeto

To pierwsza sygnowana rakieta Majo firmy Nox. Dla tego agresywnego lewicowca potrzebna była oczywiście pala w kształcie rombu. Zawiera 12-karatowe włókna węglowe 3D dla większej mocy i rotacji. Wewnątrz znajduje się zupełnie nowa pianka: Multi Layered Black Eva, która zapewnia świetne wyjście z piłki!

Nox Luxury MJ10

MP10 Mapi Alayeto

Mapi, potężny prawicowy gracz, ma okrągłą pale, która zapewnia większą manewrowość, ale nie brakuje jej mocy, jeśli chodzi o wykończenie, dzięki połączeniu pianki HR3 / szorstkiego węgla 3K!

Nox MP10 Luxury Mapi Alayeto

Luksusowy tytan

Dwa paly, przeznaczone dla napastników, którzy przede wszystkim szukają skuteczności na wysokich piłkach.

Luksusowy tytan 18K

Jest to najbardziej skoncentrowana pala mocy w całej gamie. Kształt rombu, pianka HR3 i gładki węgiel 18K po bokach, dla maksymalnej wydajności w agresywnych uderzeniach i salwach!

Nox Luxury Titanium 18K

Luksusowy tytan 3K

Nieco bardziej elastyczny niż jego starsza siostra Titanium 18K, ten 3K Titanium, wciąż w kształcie diamentu, ma szorstkie wykończenie. Na programie trochę mniej mocy ale trochę większy komfort i skuteczność na efektach!

Nox Luxury Titanium 3K

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !