Nox uruchom jego nowa kolekcja palas na 2022 ! Powiew świeżego powietrza włączony rakiety śnieżne, które naprawdę się podobały, który zachwyci zwolenników padel na ten nowy sezon. Skoncentruj się na najbardziej ekskluzywnych salach tej marki.

Asortyment AT10

Agustin Tapia Nowy Nox AT10 Genius 2022

Nowość w tym roku genialny Agustin Tapia będzie miał nie dwa, a trzy popisowe pala!

AT10 Genius 18K: rakieta Agustina Tapii!

Nox opiera się na bardzo udanym AT10 Genius, aby wprowadzić nowość, która czyni tę rakietę jeszcze bardziej wydajną: włókno węglowe 18K, które zastępuje 12K. Pozwoli to na jeszcze większą czystość uderzenia piłki, aby uderzenie i woleje były jeszcze bardziej efektywne. Pale zachowuje swój kształt odwróconej łezki i nadal zawiera legendarną piankę HR3, co czyni ją jedną z najlepszych rakiet na rynku!

AT10 LUKSUSOWA GENIUSZA ARENA 2022 AGUSTÍN TAPIA

AT10 LUKSUSOWY GENIUSZ ARENA 2022 OD AGUSTÍN TAPIA

Ten pala jest idealną adaptacją AT10 LUXURY GENIUS ARENA. Wśród nowości znajdziemy ten bardzo agresywny czerwony kolor, a nowy wymienny pasek na nadgarstek SmartStrap. Jeśli chcesz na nowo odkryć te same doznania, co w zeszłym sezonie, korzystając z najnowszych innowacji marki, ten pala jest dla Ciebie.
AT10 LUKSUSOWY GENIUSZ ARENA 2022 OD AGUSTÍN TAPIA

W LUKSUSOWYM GENIUSZU ATTACK 18K

To wielka nowość tego roku: AT10 w kształcie diamentu. Najbardziej ofensywny pala w całej gamie, jest dowodem na to, że marka słucha opinii fanów, oferując technologie Agustina AT10 Luxury Genius w bardziej agresywnej wersji. Taki kształt w połączeniu z karbonem 18K da maksymalną skuteczność w uderzeniach ofensywnych typu smecze, viboras lub wyjścia przez okna.

W LUKSUSOWYM GENIUSZU ATTACK 18K

Pałac podpisał Miguel Lamperti

Miguel Lamperti i marka ogłosiły niedawno, że będą dalej współpracować, ku uciesze fanów linii ML10!

LUKSUSOWY KUBEK ML10 PRO MIGUEL LAMPERTI

La KUBEK ML10 PRO LUKSUSOWY to hołd dla kultowego KUBEK ML10 PRO. Miguel lamperti ponownie współpracuje z Nox, aby dostarczyć nam ten mały klejnot. Jest to rakieta zawsze w nowoczesnej odsłonie, z mostkiem, w który wyposażone są wszystkie rakiety ML10 Luxury.

Ponadto korzysta z wprowadzenia bocznego systemu antywibracyjnego AVS dla zwiększenia komfortu. Szorstkie wykończenie pozwoli na wydrukowanie większej liczby spinów na piłce.

KUBEK ML10 PRO

 

ML10 LUKSUSOWA BAHIA 2022

W hołdzie dla miejsca narodzin Miguela Lampertiego, ten pala w kształcie łzy wyróżnia się wszechstronnością. Łatwy w grze, będzie odpowiedni dla wszystkich graczy, którzy chcą czuć się komfortowo w obronie, jednocześnie korzystając z bardzo dobrej skuteczności w ataku.
ML10 LUKSUSOWA BAHIA 2022

LUKSUSOWA STRZELBA ML10 2022

To kuzyn Bahia, ale w wersji łezkowej. Przyda się, jeśli chcesz wywierać dużą presję na przeciwnikach. Nieco większy ciężar na czubku rakiety, aby zapewnić większą moc kolca i ciężar w twoich atakach.
LUKSUSOWA STRZELBA ML10 2022

Palas bliźniaków Alayeto

Bliźniaczki skorzystają w tym roku z dwóch pala w bardzo podobnych kolorach! Na szczęście kształt pozwoli ci je odróżnić bez większych trudności.

MJ10 LUXURY 2022 autorstwa MAJO SÁNCHEZA ALAYETO

Podobnie jak w zeszłym roku, Nox wypuszcza rakietę dla każdego bliźniaka Alayeto. Jeśli chodzi o agresywną grę Majo, ten pala w kształcie łzy z włóknem węglowym 12K po bokach jest po prostu idealny. Znajdujemy piankę Multi Black Eva, docenianą za doskonałą wydajność piłek.

MJ10 LUXURY 2022 autorstwa MAJO SÁNCHEZA ALAYETO

MP10 LUKSUS 2022 PRZEZ MAPI SÁNCHEZ ALAYETO

Ta pala, przeznaczona bardziej dla prawicowców, daje bardzo dobrą kontrolę nad strzałami, zwłaszcza z linii bazowej. Dzięki zastosowaniu włókna węglowego 3K po bokach ten pala daje również precyzję i satysfakcję siatce.

MJ10 LUKSUS 2022 PRZEZ MAPI SÁNCHEZ ALAYETO

Pałac Nox x World Padel Tour

 

CZAS WORLD PADEL TOUR OFICJALNA RAKIETA 2022

Podobnie jak 2021 pala, Tempo WPT 2022 po raz kolejny wyróżnia się wygodą i bardzo dobrą wydajnością piłki. Dzięki nowej technologii Multilayered Black Eva i karbonowi 12K po bokach ten pala w kształcie łzy zapewnia doskonałe wrażenia niezależnie od uderzenia!
CZAS WORLD PADEL TOUR OFICJALNA RAKIETA 2022

NERBO WORLD PADEL TOUR OFICJALNA RAKIETA 2022

Dzięki diamentowemu kształtowi, powiązanemu z nową technologią karbonową 18K, ten pala po raz kolejny podkreśla swoją ofensywną stronę. Wielowarstwowa czarna pianka Eva gwarantuje idealne połączenie mocy i mocy piłki. Bardzo agresywny pala dla graczy, którzy lubią cieszyć się nieco łagodniejszym dotykiem piłki w obronie.
NERBO LUKSUSOWY GENIUSZ 18K

 

Wszystkie te palas i resztę kolekcji 2022 znajdziesz na oficjalnej stronie Nox, klikając po prostu ICI !

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.

Tagi