Miguel Lamperti jest jednym z najbardziej charyzmatycznych graczy World Padel Tour, a jego marka Nox Padel przedstawia nowe modele palas na 2021 rok.

ML10 Luxury Bahia

Jak z pewnością zauważyliście, Miguel Lamperti osiąga obecnie doskonałe wyniki w World Padel Tour, o czym świadczy jego 21. miejsce w wyścigu. Jego związek z Lucasem Bergaminim działa bardzo dobrze, a Argentyńczyk wydaje się być bardzo zadowolony z jego wiadomości ML 10 Bahia z którym widzimy, jak ewoluuje przez chwilę.

Miguel Lamperti Joy Victory Padel Rakieta NOX

Nazwany na cześć argentyńskiego miasta pochodzenia, ten ML10 Bahia ma kształt litery a Kropla wody, dla maksymalnej wszechstronności i zawiera inną formę niż poprzednie rakiety „Miguelito”. Dzięki swojej szczególnej talii ta pala jest wyposażona w Pianka HR3, jak również szorstki węgiel 12K po bokachdla większej mocy i rotacji.

Podobnie jak wszystkie palas Gama luksusowaposiada przedłużony uchwyt, a wyściełany pasek na nadgarstek, oraz system antywibracyjny AVS.

ML10 Luxury Perto

Jest to pala wyposażona w ta sama pianka i która ma te same technologie niż obecne w ML 10 Bahia, ale w innej formie, bardziej okrągłedla większej kontroli i zwrotności. Kolor również się zmienia.

Luksusowa strzelba ML10

To najmocniejszy model z serii ML10 Luxury. Ma też Pianka HR3 i szorstki węgiel 12K, a także te same technologie niż pozostałe dwa palas, ale tym razem w kształcie rombu. Będziemy więc mieli więcej mocy, jak sugeruje nazwa! Tutaj znowu zmieniamy wszechświat pod względem kolorów.

Dostępne w przedsprzedaży na stronie Nox

Zrozumiesz, oferuje Nox trzy palas, które wykorzystują podobne materiały i technologie, ale o różnych kształtach, aby dać ci to samo uczucie, ale z innym rozłożeniem ciężaru.

Dlatego wyobrażamy sobie, że Miguel Lamperti będzie używał kolejno tych 3 palas, w zależności od pliku warunki gry na torze i balans, który najbardziej mu odpowiada.

Nie możesz jeszcze kupić tych rakiet śnieżnych, ale są one już dostępne w przedsprzedaży na Witryna internetowa Nox !

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!