BeIn MEDIA GROUP, globalna grupa sportowa, medialna i rozrywkowa, oraz jej główna sieć sportowa, beIN SPORTS, ogłosiły, że nabyły wyłączne prawa do transmisji długo wyczekiwanych Mistrzostw Świata Ooredoo Badel w Katarze. Turniej będzie transmitowany do 37 krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Północnej.

Widzowie z czterech kontynentów będą mogli oglądać rywalizację najbardziej utalentowanych graczy na świecie wyłącznie na beIN, który przygotowuje transmisję wszystkich meczów – w tym półfinałów i finałów – od poniedziałku 15 listopada do soboty 20 listopada 2021 roku.

beIN został oficjalnym partnerem handlowym Mistrzostw Świata padel, co daje mu możliwość sprzedaży praw do transmisji turnieju na rynkach i poza siecią beIN. Oprócz bycia globalnym partnerem handlowym Mistrzostw Świata Padel, beIN ma teraz kilka globalnych partnerstw biznesowych z Ligue 1 i turecką Super League.

To wielka nowość dla Ooredoo Qatar Paddle Championship, które odbywają się na Bliskim Wschodzie i na całym kontynencie azjatyckim, co jest ważnym krokiem w rozwoju tego sportu. W tegorocznym turnieju, którego gospodarzem jest Katarska Federacja Tenisa, Squasha i Badmintona, weźmie udział 320 zawodników płci męskiej i żeńskiej z 16 krajów, a jego działania będą odbywać się w Khalifa International Tennis and Squash Complex.

Przez tydzień beIN SPORTS będzie prezentował mecze grupowe, opatrzone komentarzem eksperckim w języku arabskim, angielskim, hiszpańskim i francuskim.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.