Mamy już niecały tydzień od rozpoczęcia trzeciego z rzędu turnieju rozgrywanego na Madrid Arena: World Padel Tour Adeslas Open.

Niedziela 02 sierpień Następnie rozpocznie się faza preprevias Adeslas Open of the World Padel Tour. Ten turniej będzie trzecim z rzędu na Madrid Arena od wznowienia zawodów i zwykle ostatnim za zamkniętymi drzwiami.

Po dwóch spornych turniejach w szybkich warunkachi wygrał w mężczyznach para najszybciej grających: Juan Lebron i Ale Galan, piłki mogą odbijać się jeszcze bardziej w ciągu tygodnia. Rzeczywiście, podczas gdy w Madrycie w zeszłym tygodniu było prawie 35 stopni, w tej chwili termometr leci, dziś 41 ° C, a temperatura nie spadnie przez tydzień.

Ponadto w stolicy Hiszpanii nadal nie padało, a ten koktajl wysokości (Madryt znajduje się ponad 650 metrów nad poziomem morza), upałów i suszy po raz kolejny powinien przynosić korzyści wielkim gruchom. . W tych warunkach Lebron / Galan będzie faworyci, aby przejść przez trzy.

Ale bądź ostrożny, kilka drużyn będzie się mścić. Lima / Navarro, pokonana w kwartałach, będzie chętna do pokazania kolejnego zdjęcia, Gutierrez / Stupaczuk, wyeliminował ich w ósmym miejscu, z pewnością będzie chciał wyprostować poprzeczkę. Bela / Tapia nie były daleko w finale, czy mogą wywołać sensację?

W obcypary takie jak Di Nenno / Silingo czy Bergamini / Lamperti będą chciały pokazać, że ich dobra kariera na Vuelve A Madrid Open nie była dziełem przypadku. Ruiz / Botello lub Diaz / Campagnolo, wyeliminowani przedwcześnie, będą chcieli odzyskać honorowe miejsca. Turniej zapowiada się ekscytująco na wszystkich poziomach.

Dla pań to jest Salazar / Sanchez, para numer dwa do wyścigu, który będzie chciał zatrzeć tę niespodziewaną porażkę w ćwierćfinale z Riera / Araujo, drużyną, która będzie chciała potwierdzić swoją dobrą karierę. Numer jeden w tymczasowym rankingu Marrero / Josemaria, spróbuje również zapomnieć o ich eliminacji w ćwierćfinale z Patty i Eli.

Wyobrażamy sobie również, że po mieszanym początku sezonu, Gonzalez / Ortega, będą chcieli potwierdzić swoje sukces minionego tygodnia. Alayeto, którzy rozpoczęli rok poniżej swoich standardów, będą próbowali odzyskać szczyt. W każdym razie widzimy, że poziom na WPT nadal rośnie, ku uciesze widzów!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!