Stany Zjednoczone nie są odporne na gorączkę padel. Ten sport, wywodzący się z sąsiedniego Meksyku, przekroczył granicę i coraz bardziej się rozwija wśród Amerykanów. Przegląd, kluby padel w kraju wujka Sama.

Wynwood Padel Klub

Le Wynwood Padel Klub jest koniecznością w USA. Znajduje się w Miami i dysponuje 6 częściowo zadaszonymi kortami i 2 kortami odkrytymi. Klub był w szczególności gospodarzem „Wild Card Tournament” Blockchain.com Miami Padel Otwarte w lutym ubiegłego roku. Ten bardzo piękny kompleks oferuje w swoim wnętrzu profesjonalny sklep i restaurację/bar, pozwalając graczom zrelaksować się po grze.

Prawdziwa Akademia Rakiet Padel Las Vegas

Po uruchomieniu pierwszej konstrukcji w Dubaju w 2012 roku, Prawdziwa Akademia Rakiet (RRA) W 2018 roku otworzył swój drugi klub w Las Vegas. Centrum oferuje osiem oświetlonych kortów zewnętrznych. Oprócz tych torów klub posiada ogromny dom klubowy, w którym znajdziesz pro-shop, w którym możesz kupić cały sprzęt niezbędny do treningu padel.

 Sarah Vande Berg tenis i centrum odnowy biologicznej

SVB z nieba padel tenis USA

To na północ od Tampy centrum”Sarah Vande Berg tenis i centrum odnowy biologicznej" urodził się. Ten wielorakietowy kompleks sportowy powstał pod kierownictwem Pascala Collarda, belgijska dobrze ugruntowana w Stanach Zjednoczonych. Struktura oferuje nie mniej niż 11 kortów tenisowych8 sądy piklei 4 utworów padel. W zakresie usług można skorzystać z restauracji, pro-shopu, sali fitness, strefy masażu i całej gamy zajęć uzupełniających. Klub zorganizował swój pierwszy duży turniej międzynarodowy kto ostatnio widział Niedawno wygrała francuska para Tison-Scatena.

iPadel Houston

iPadel to struktura zlokalizowana w Houston w Teksasie. Składający się z 2 utworów klub został założony przez Belen Salcedo i jej męża Mike'a Maya. Belen pochodzi z Hiszpanii i jest jednym z najlepszych graczy w Stanach Zjednoczonych. Kiedy opuściła Hiszpanię w 2013 roku, jej życzeniem było promowanie padel w Stanach Zjednoczonych. Ona i jej mąż Mike May, prezydent Stanów Zjednoczonych Padel Stowarzyszenie USPA zdecydowało się więc na otwarcie placówki w Houston.

PADELfia

PADELphia jest klubem padel wyposażony w dwa oświetlone tory. Centrum położone jest w dzielnicy Manayunk, zaledwie 15 minut od centrum Filadelfii. Uruchomiona latem 2019 roku struktura odniosła ogromny sukces, tworząc silną społeczność entuzjastów padel.

Rakieta i klub fitness South End

Znajduje się w Torrance, na południe od Los Angeles w Kalifornii, Rakieta i klub fitness South End ma wiele zalet. Oprócz 11 kortów tenisowych, 3 boiska do pickleballa, 2 padel, 2 i 2 boiska do squasha, można również skorzystać z krytego boiska do koszykówki, siłowni… W klubie jest nawet bar i basen: prawdziwy luksus!

Klub rakietowy Matrix

Matrix Racquet Club to przede wszystkim centrum fitness. Ten klub sportowy z siedzibą w Lowell w stanie Arkansas ma to wszystko. Jeśli chodzi o sporty rakietowe, znajdziesz 12 kortów tenisowych, z czego 6 zadaszonych, 3 padel, 8 kortów do pikleballu, z których 4 są zadaszone. Oprócz tego Matrix Racquet Club posiada trzy sale fitness, snack bar, strefę relaksu...

Klub rakietowy T Bar M

Znajduje się w Dallas w Teksasie, Klub rakietowy T Bar M to także bardzo dobrze wyposażony ośrodek. Oprócz 3 sądów padel, klub posiada 28 kortów tenisowych, w tym 8 zadaszonych, oraz boiska do pikleballu. Klub oferuje również swoim klientom usługi wellness z masażami lub chiropraktykami. T Bar M Racquet Club posiada nawet restaurację z widokiem na kryte korty.

Ogród tenisowy Cliff Drysdale

Miami, a bardziej ogólnie Floryda to region Stanów Zjednoczonych, gdzie padel rozwinął się najbardziej. Cliff Drysdale Tennis znajduje się w pięknym Ritz-Carlton w Key Biscayne i jest jedną z wielu struktur w padel w rejonie Miami. Oprócz wielu kortów tenisowych, prestiżowy klub ma teraz 3 wspaniałe korty tenisowe. padel.

Jak widzieliście, Stany Zjednoczone mają kilka niesamowitych klubów. A Ty, którą stronę lubisz najbardziej?

Tomasza Jaya

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.