Klub Niech Padel w Saint-Pryvé-Saint-Mesmin wita w ten weekend pierwszy P1000 w regionie Centre-Val-de-Loire. Ta sobota ustąpiła miejsca napiętemu grafikowi.

Na ten dzień zaplanowano trzy rundy: XNUMX/XNUMX finału, XNUMX/XNUMX finału oraz ćwierćfinał turnieju.

Faworyci zapewniają mimo kilku niespodzianek

W XNUMX/XNUMX finału spotkało nas kilka niespodzianek, w szczególności eliminacja nasienie numer 6, Gonzalez / Catteau-Eycken, jak również z rozstawiony numer 5, Insausti/Cazes-Carrere.

Te były zdominowane autorstwa Etienne'a Brouillarda i Eliota Deknuydta, ukłon na wynik 6/4 6/4. Gonzalez i Catteau-Eycken, w międzyczasie zostali pokonani przez młodszych graczy Dumoulin/Pillon, w meczu rozegranym 6/4 0/6 6/3. Mimo załamania w drugim secie, Arthaud i Lucas byli w stanie wrócić mentalnie i dać dobry występ, eliminując rozstawiony numer 5.

Wyniki 1/4 finału

W ćwierćfinale hierarchia była zachowana. Gautier Boutel i Romain Coirault, rozstawiony numer 2, doświadczył kilku przerażeń Dumoulin i Pillon. Po wygraniu pierwszego seta 6/4, Boutel i Coirault mieli kłopoty ze strony Arthauda i Lucasa. W drugim biegu TS11 wrócił do par. Jednak w decydującym secie Dumoulinowi i Pillonowi zabrakło precyzji. Dzięki swojemu doświadczeniu Gautier Boutel i Romain Coirault zdołali zrobić różnicę i zakwalifikowali się do półfinału z wynikiem 6/4 4/6 6/4.

Zdjęcie P1000 niech Padel Durieux Paumarda

Marc Durieux i Mathieu Paumard stworzyli niezwykłą kreację przeciwko Damienowi Lozano i Pierre'owi Perezowi Le Tiec. Pierwsza runda przechyliła się na korzyść finalistów poprzedniego P1000 w Dunkierce. Jednak Normanowie Paumard i Durieux podnieśli swój poziom gry, aby wykorzystać przewagę. Rozstawiony z numerem 3 wygrał w trzech setach: 5/7 6/3 6/4.

Zdjęcie P1000 niech Padel Maigret Rouanet

Sichez/Jabłoń, rozstawiony numer 4 i ulubieńcy Maigret/Rouanet, rozstawiony z numerem 1, awansował do ćwierćfinału. Adrien i Nicolas pozbyli się Reya/Rubio, rozstawionych z numerem 7, w dwóch suchych rękawach: 6 / 2 6 / 2. Frederic Pommier i Romain Sichez wygrali również swój mecz w dwóch setach: 6 / 4 6 / 1.

Program półfinałów i finału

Półfinały rozpoczną się w niedzielę o 10:30 na Le Let Padel :

• TS2 Boutel/Coirault vs TS3 Paumarda Durieux (komentarz na żywo)
  • TS1 Maigret/Rouanet vs TS4 Jabłoń/Sicz

Pierwszy półfinał można śledzić na żywo na kanale Youtube z Padel Magazine TV.

Finał rozpocznie się około godziny 17:15 i będzie transmitowany na żywo Padel Magazine TV.