W półfinale MP bez niespodzianek P1000 z Cap d'Agde. Rozstawiony z numerem 1 Hugounenq / Joris zakwalifikował się, pokonując rozstawionego z numerem 6, Molinero / Pereza, z wynikiem 6-1, 7-6. W drugim półfinale, który mogliście śledzić na żywo PadelMagTVrozstawiony z numerem 2 Wagner / Le Panse musiał walczyć w trzech rundach, aby pozbyć się TS4 Gourre / Sanchez. Po zwycięstwie w pierwszym secie 7:5, w drugim secie TS2 doznało kontuzji, którą przegrało 6:4. Jednak na początku trzeciego seta Wagner i Le Panse szybko wyszli na prowadzenie 4:1, by ostatecznie wygrać 6:2. Końcowy wynik 7-5, 4-6, 6-2

Do zobaczenia o 14:30. Padel Magiczny telewizor za wspaniały finał pomiędzy TS 1 Hugounenq / Joris i TS 2 Wagner / Le Panse