Finał P1000 SisID PadelShot Lyon obiecał świetną grę. Moreau/Bergeron, spotkał się ze swoją wicemistrzem, parą Forcin/Grué.

Wyważone spotkaniew Lyonie, z wieloma wymianami i szalonymi punktami. Obydwa zespoły się rozwiną ich najlepszy poziom, przez całą grę. Jednak musiał być zwycięzca. Wreszcie, zwycięstwo Maxime'a Moreau i Johana Bergerona w 2 seriach: 7/6 6/4.

Set punkty zapisane dla Moreau/Bergeron

Faworytów turnieju nie będzie nie byłem na imprezie podczas pierwszej rundy. Moreau i Bergeron są przełamany w pierwszym gemie serwisowym i biegnij za wynikiem. Z drugiej strony Maxime Forcin i Benjamin Grué zawsze naciskają trochę bardziej aby zdobyć punkty.

Mimo wszystko pierwsze ziarno powraca… Ale było ciężko. Maxime i Johan uzyskują kilka break pointów w 4e gra meczu, a mimo to będziemy musieli poczekać 2 dodatkowe gry aby zobaczyć, jak wracają i zdobywają punkty.

Koszmar się jednak nie kończy, ponieważ tak się dzieje ponownie zepsuty w następnej grze. Tym razem serwuje para Forcin/Grué za zwycięstwo w pierwszej rundzie. W obliczu nich pozostali Maxime i Johan zachowują się bohatersko. Stracił 3 sety, aby wrócić na właściwe tory.

Runda kieruje się prosto w stronę a remis decydujący. Pewność siebie nie po jednym, ale po dwóch remonty, Maxime Moreau i Johan Bergeron wygrywają pierwszego seta : 7/6.

Przerwa i wszystko się zmienia

Początek drugiego seta okazał się bardziej wyrównany. Obie drużyny dość łatwo wygrały swoje serwisy i żadna z nich nie potrafiła stworzyć sobie okazji na przełamanie.

Będziesz musiał poczekać do 7e gra, którą należy mieć pierwsza okazja do przełamaniana rzecz Bergerona i Moreau. Udaje im się niepokoić przeciwników i ich zmuszać popełniaj dużo więcej drobnych błędów. Maks i Johan następnie przerwać kolejną usterkę z nasion 2.

Maxime Forcin i Benjamin Grué biorą cios w głowę po tej przerwie. Poza tym spotykają się potworna obrona Johana Bergerona…śledzony bardzo uważnie przez obronę nurkową Maxime'a Moreau. Ich twarz prawdziwy mur.

Jasne, że był zbyt skomplikowane aby Benjamin Grué i Maxime Forcin powrócili na to spotkanie. Pomimo całej ich dobrej woli, stopień był za wysoki. Po nieco ponad 1:10 grze Max Moreau i Johan Bergeron wygrali: 7 / 6 6 / 4.

STATYSTYKI KOŃCOWE MOREAU BERGERON

Więc to już koniec P1000SisID PadelZastrzelił Lyona które będzie można śledzić na żywo Padel Magiczny telewizor. Zwycięstwo ulubionej pary turnieju, Moreau/Bergeron.

Dwóch zawodników, których będziemy mieli okazję ponownie spotkać razem już od przyszłego tygodnia, podczas FIP Awans Betsson w Szwecji !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.