P2000 piramid dobiega końca i będziemy mogli być świadkami galaktyczny finał dziś po południu.

SCATENA / TISON - BERGERON / BLANQUE

Widzowie obecni w klubie Pyramides wibrowali podczas wylewnego półfinału pomiędzy Scatena / Tison et Britos / Inzerillo.

Bardzo sporne wymiany z wieloma wyjściami 3 z pary francusko-argentyńskiej, która bezskutecznie próbowała bronić się przed Scatena / Tison. Para World Padel Tour płonęła późnym rankiem i zapewnia sobie miejsce w finale na wynik 6/3 6/1.

„Daliśmy z siebie wszystko na boisku, ale dzisiaj nie udało się ich pokonać. Musimy im pogratulować ”. - skomentował gorąco Andrés Britos.

Po ich stronie Bastien Blanqué i Johan Bergeron byli szybcy z niespodziewaną parą Garcia / Foure. Odpuszczają tylko jeden mecz (6/1 6/0) i zachowują siłę do walki tego popołudnia.

Podróż pary Garcia / Tote należy się przywitać bardzo miłym zwycięstwem w wyrywaniu rozgrywającego wczoraj wieczorem.

„Zeszłej nocy rozegraliśmy wspaniały mecz. Na boisku byliśmy bardzo sprytni, dokonując taktycznych wyborów, które pozwoliły nam wrócić do meczu i wygrać ostatnią dogrywkę ” mówi nam północna Lilian Fouré.

Finał mężczyzn zaplanowano na 15:XNUMX., ale mogłaby się kłócić w wyniku kobieta ostateczna co mogłoby dobrze trwać.

Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.