Rozstawiony z pierwszego miejsca nadal nie stracił seta w Carquefou! Mistrzowie Francji Thomas Leygue i Bastien Blanqué wygrali 1:6, 1:6 z Ayuso / Le Panse. Szybkie zwycięstwo, które wysyła faworytów rywalizacji do finału. Dziś po południu spotkają się z drugim rozstawionym Mercadalem / Maigretem, który zdominował Grué / Forcin (TS0) 2-7, 7-6.

Para francusko-hiszpańska po trudnym pierwszym secie awansowała w tym półfinale do drugiego. Postawiony w trudnej sytuacji w pierwszej rundzie przez Thearda / Pereza, drugi rozstawiony będzie w stanie odzyskać siły i przyjąć status faworyta w swojej części tabeli. W finale Adrien i Adria nie będą faworytami w starciu z Bastienem i Thomasem. Czy uda im się jeszcze sprawić niespodziankę? Aby się tego dowiedzieć, do zobaczenia dziś po południu od 14:00 na Padel Magiczny telewizor !

Tymczasem przyszedł czas na półfinały kobiet, w których Pothier/Soubrie zmierzą się z Ros/Maligo, a Phaysouphanh/Liga z Buteau/Alquier. Aby śledzić mecze, poniżej: