Klub Padel w Albi będzie świętował swoje 2 lata we wrześniu. Klub liczy na szczęśliwsze okoliczności tego bardzo dużego weekendu na padel.

Klub, który stawia na przyszłość

Klub ma 3 kryte korty do gry w padla i wspaniały panoramiczny odkryty kort do gry w padla. Klub ogłasza, że ​​w tym roku boisko do gry w golfa z pewnością mogło zostać pokryte. W sumie będą to 4 kryte boiska do padla.

Ale klub Padel Albi zamierza kontynuować rozwój, oferując kort do 5. padla. Będziemy musieli poczekać, ale a priori w 2021 r. Powinniśmy mieć ten piąty wątek.

2 lata… do zobaczenia wkrótce

W perspektywie weekendu 26 września z bardzo dużą imprezą z padelem, a równolegle panie P1000 i panowie P1000, jeśli kryzys zdrowotny nie potrwa do tego czasu.

Wiele projektów w toku, bardzo piękny klub, zespół ekspertów, atmosfera muy caliente…

ZAPISZ SWÓJ PADEL!

Padel Club of Albi jest słyszany w sieciach społecznościowych z petycją „LANCE TON PADEL”. Trzeba powiedzieć, że podobnie jak wiele klubów Padel, Klub Padel Albi musi odważnie stawić czoła kryzysowi.

1 na 1 jest nadal niedozwolone i jest wyraźnie dyskutowane w Internecie. Jeśli przyszłość wygląda dobrze, petycja ma na celu przyspieszenie sprawy.

Nie wahaj się wspierać klubów regionu: ICI

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.