Padel Horyzont, paryski klub jest drugim najbardziej ufundowanym klubem pod względem liczby licencjobiorców padel We Francji. Jednak posuwając się nieco dalej w analizie, zdaliśmy sobie sprawę, że klub ligowy Île-de-France uzyskał pierwsze miejsce poprzez zsumowanie wszystkich punktów wszystkich członków klubu.

Padel Horyzont: bardzo aktywni gracze w zawodach

Klub, w którym licencjobiorcy zdobyli najwięcej punktów, to klub Padel Horizon z 266 881 punktami zgromadzonymi przez wszystkich licencjobiorców w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

My Center Palavas, rewelacyjny wpis

My Center Palavas to 13. klub w padel największą liczbę licencjobiorców padel. Jednak zajmuje drugą pozycję z 258 234 punktami zgromadzonymi przez 306 licencjobiorców. Oznacza to, że z pewnością jest tylko 306 licencjobiorców, ale są oni najczęściej dobrze sklasyfikowani. Rzeczywiście, przeciętny zawodnik klubu ma około 844 punktów w porównaniu do 437 punktów dla Padel Horyzont.

W Padel Horizon, jest znacznie więcej graczy „początkujących/rekreacyjnych” w porównaniu do My Center Palavas, którego średni poziom wydaje się wyższy.

Dom Padel, bez zaskoczenia

W końcu to Casa Padel Uno, paryski klub, który zajmuje drugie miejsce z 228 257 punktami zgromadzonymi wśród 716 zawodników, co daje średnio 321 punktów na zawodnika. Jak zrozumiałeś, licencjobiorcy klubu to raczej gracze rekreacyjni, których można znaleźć głównie w P25, P100 i P250.

Czekoladowy medal zdobył klub ligi bretońskiej Garden Rennes, który zdobył 218 850 punktów dla 345 licencjobiorców.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.